A101 15 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 15 Aralık 2016 tarihli muhteşem indirim kampanyalarının yer aldığı aktüel ürün kataloğu yayında. Yeni haftada A101 marketlerinde yüzlerce üründe inanılmaz indirim fırsatları sizleri bekliyor.

A101 15 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 15 Aralık Perşembe gününe özel olarak hazırladığı aktüel ürün kataloğundaki fırsat ürünleri belli oldu. Her hafta pek çok çeşit ürünü mağazalarında %50 lere varan cazip indirim fırsatları ile reyonlarında sergileyen A101 mağazalarında indirimler tüm hızıyla devam ediyor. Her kesim bütceye uygun kaliteli marka ürünler A101 marketlerinde her hafta birbirinden uygun rakamlara satışa sunuluyor. İndirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşların bu hafta A101 mağazalarına kesinlikle uğramasını tavsiye ediyoruz. 15 Aralık 2016 A101 market aktüel ürün kataloğunda yer almakta olan ürünler neler ve bu ürünlerde ne kadarlık indirimler yapılmış bir göz atalım.

A101 15 Aralık 2016 günü yoğun ilgi görecek indirimli fırsat ürünler ise; Hı-Level 43″ Ultra HD Uydu Alıcılı Led TV, Arzum Blender Seti, Arzum Çay Makinesi, Arzum Ar 683 Seramik Tabanlı Ütü, Arzum Linda Ar 569 Saç Kurutma Makinesi, Philips 8W Led Ampul, Atlas 18 V Çantalı Akülü Matkap Vidalama, Atlas 40 W Slikon Tabancası, Rainwalker Bay / Bayan Şemsiye, Çift Mekanizmalı Stor Perde, 3′ Lü Mutfak Önlük Seti, 4 Kapaklı Bölmeli Mutfak Dolabı, Verda Emaye Kızartma Tenceresi, Figürlü Tekli Raf ve Canlı Çicek Çeşitleri gibi onlarca fırsat ürünü yeni haftada A101 marketlerinde hesaplı ve uygun fiyatlara satışa çıkıyor.

A101 aktüel ürün broşürlerinde her zaman kaliteli ürünü uygun fiyatlara bulmanız mümkün. A101 mağazalarında müşteriler tarafından istenilen pek çok ürün yeni haftada satışa sunuluyor. 15 Aralık A101 aktüel ürün kataloğunda bulunan ürünler stoklarla sınırlı sayıda ve renkte reyonlarda yerini alacak. Sizlerde A101 15 Aralık tarihli ürün kampanyalarından yararlanarak alışveriş yapmak için fırsat tarihi ilk günü A101 marketlerine uğramayı unutmayın.

A101 Market 15 Aralık 2016 Aktüel Ürün Kampanyaları

 • Nur

  Çift mekanizma stor perdeleri bi kaç haftadır bekliyorum sonunda gelebildi 😊

 • Nur

  Atkı, şapka vs. yeniden ne zaman gelecek?

 • Huriye

  Bir kaç haftadır bu hafta da mutfak ürünleri iyi geldi ilk defa bu kadar beğendim

  • Alev

   Evet bende çok beğendim 15 aralık indirim gününü bekliyorum

 • Hande

  %50 indirimler bitti mi ? Daha yok gibi o kampanya güzeldi devam ettirilmeli

  • Neslihan

   Bu hafta gelen çok amaçlı kutu hiçbir yerde bulamadım. Kaç A101 gezdim biri geçen hafta geldi o erken geldi bitti dedi, biri geldi ama kutusuyla bir bayan aldı gitti hepsini dedi, biri bize hiç gelmedi dedi. Bu nasıl bi iş çok istiyordum ama alamadım

 • Tülay

  El blender mi daha kullanışlı yoksa robot olanlar mı ?

  • Feriha

   El belenderi tavsiye ederim daha pratik ve kullanışlı. Daha önce a101 mağazalarına bu ürün gelmişdi bende var kullanıyorum memnunum

 • Yasemin

  Bir kaç haftadır canlı çiçek geliyor bence dah farklı çeşitler koymalılar

 • Kerem

  Bu haftayı beğendim guzel indirimli bir hafta olmuş . 1 2 haftadır beklediğim hafta anca oldu

 • Gaye

  Seramik tabanlı ütüler nasıl? Normal ütülerden farkı ne ?

 • Hande

  Buhar Kazanli ütü ne zaman gelecek haftalardır o ürünü bekliyorum