A101 17 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 17 Mart Perşembe günü mağazalarında satışa çıkaracağı fırsat ürünlerinin bulunduğu aktüel ürün kataloğunu yayınladı. A101 marketlerinde yeni haftada muhteşem indirimli ürünler bulunuyor.

A101 17 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 17 Mart 2016 aktüel fırsat kataloğunda kaliteli markaların ürünleri çok cazip indirimli fiyatlara yeni haftada satışa çıkarılıyor. Her kişinin ve evin ihtiyacı bir çok ürünü her hafta mağazalarında satışa sunan A101 marketler bu haftayada bomba gibi ürün fırsatları ile muhteşem bir giriş yapıyor. En çok tercih edilen marketler zinciri arasında yer alan 17 Mart a101 fırsat günlerinde yüzlerce üründe %50′ lere varan muhteşem indirimler sizleri bekliyor olacak. A101 mağazalarında piyasaya göre pek çok ürünü çok daha hesaplı ve uygun bir fiyat öderek sahip olabilirsiniz. İndirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşların uğrak yeri haline gelen A101 marketlerde 17 mart günü çok fazla fırsat ürünü yer almakta ancak müşteriler tarafından talep görecek ürün ise; Arzum Çubuk Blender Set oluyor. Bu ürün dayanıklı olmasının yanı sıra 750 ml gibi yüksek parçalama haznesi bulunmakta. 600 Wat gücünde 1 ürün ile 3 ürünün işini yapabilme imkanı, paslanmaz çelik çırpma telleri, çift taraflı paslanmaz çelik bıçak, kaymayı önleyici taban ve 3 yıl garantisi bulunan bu ürün mutfağınızda olmazsa olmazlarından. 85,00 TL gibi çok uygun fiyatıylada kaçırılmayacak fırsat ürünü olarak gözümüze çarpıyor. A101 17 Mart tarihinde bayanların ilgisini çekecek pek fazla mutfak aleti ve elektronik eşya A101 raflarında yerini alacak. Bu aktüel ürün fırsatlarını gören vatandaşlar A101 mağazalarına akın edeceğini düşünüyoruz. A101 17 Mart Perşembe günü kataloğunda işinize yarayacak pek çok ürün gurubunda muhteşem indirimler sunulmakta. Not: A101 aktüel ürün broşürlerindeki ürünler sınırlı stok ve renkte satışa sunulacağından hızlı bir şekilde tükenmektedir. A101 haftalık ürün katalogları için bizi takip etmeye devam edin.

A101 17 Mart 2016 Aktüel Ürün Broşürleri

 • Ayşenur

  Her eve lazım baskül ya ? İndirime girmişse daha fazla beklemeden almak lazım ? Sonuçta bu fırsat kaçmaz ?

 • Fatma G.

  Masa örtüsünün rengi çok tatlı tam mutfağıma göre ? Mavinin en sevdiğim tonu hemde ☺ Iyi ki varsın Aktüel ?? sende olmasan nerden öğrenecez ?

 • Yaser

  Ne zamandır televizyon kampanyası yapmıyorsunuz, acaba ne zaman televizyon kampanyası olur. Bilgilendirirmisiniz?

  • Ferdi

   Aynen kardeş bende bekliyorum, yakın zamanda olmuşdu ama gelecek hafta olurmu bir kampanya ?

 • Belgin

  Tam da bugün saç kurutma makinem bozulmuştu şansa A 101 e geldi. Modeli de tam istediğim gibi 17 Mart A101 marketlerindeyiz demekki ☺

 • Kerem

  Şu eski telefonlardan dedeme almak lazım . Adam yaşlı dokunmatik kullanamıyor bu tam ona göre kaçırmayıp alaym ☺

 • Ersan

  Metal kilitli takım çantası bir harika bence bu indirimler olduğu sürece sürekli A 101 mağazalarından alışveriş yaparım.

  • Onur K.

   Malzeme kalitesi iyiyse bende alaağım kaçırılmaz bu zaten

 • Yeşim A.

  Hafta sonu fırsatlarındaki ürünleri kaçırmak istemiyorum çünkü kalite olsun fiyat olsun sürekli aldığım ürünler. Tavsiye ederim

 • Ayşenur

  Ütü masası çok uygun eve yeni aldım ama şimdi bunu görünce insanın aklı bunda kalır bunu da alsam mı ya kızımın ceyizine hiç olmazsa ama almalıyım ?

  • Ceren

   Evet bende beğendim gayet güzel bir ürün. Fiyatıda muhteşem zaten, geldiğinde bakacam kaliteliyse bende alırım

 • Arif Y.

  Bu hafta gerçekten süper ürünler geliyor. A101 olmasa bu kadar uygun fiyata ürün bulmak zor. Teşekkürler A101 her zaman bir nmarasın

  • Tarık

   Aynen hocam bende metal kilitli takım çantasını alacağım fiyatı gayet uygun.

   • Serkan Kaya

    Malzeme kalitesi nasıldır acaba? Gerçi çokta iyi olmasada olsun parası birşey değil alınır yani. A101 marketlere teşşekkürlerimi iletiyorum

 • Feyza

  17 Mart günü A101 mağazalarına takı dolabı gelecekmi acaba? 2 hafta önce geldi kaçırdık.

  • Editör

   A101 marketlerine bu hafta takı dolabı malesef gelmeyecek Feyza hanım. Yakın zamandada tekrar gelecek ama bilginize sunarım.

 • Meral

  Yer sofrası eskilerde kalsa da hala satıldığını bilmek güzel kullanmasam bile evimin bir köşesine koyup ilerde çocuklarıma çocukluğumu anlatmayı isterim. A101 mağazalarına burdan yaptığı indirimler içinde ayrıca teşekkür ediyorum.