A101 22 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 22 Ekim tarihli heyecanla beklenen aktüel indirim kataloğunda bu hafta kaliteli ürünler cazip fiyatlara satışa sunulacak. A101 Ekim ayı indirimleri tüm hızıyla devam ediyor.

A101 22 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 22 Ekim Perşembe günü broşüründe yayınlanan aktüel ürün kataloğunda, yaptığı ürün indirimleriyle yine hesaplı alışverişin adresi olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Her hafta ilgiyle takip edilen A101 aktüel kataloğu, bu haftayada çok cazip indirim fırsatlarıyla dolu bir broşür yayınlıyor. A101 marketler yine teknoloji ağırlıklı bir katalog yayınlasada geniş ürün yelpazesi sayesinde gıdadan, mefruşata ve temizlik ürünlerine kadar onlarca ürünü uygun fiyatlara bulmanız mümkün oluyor. A101′ de bu hafta Atlas Daire Testere 1200 W, kesme kapasitesi 62mm, 45 derecen kesim kapasitesi özellikte olan bu ürün fiyatı 89,95 TL olarak satışda. Bir başka Atlas marka Çantalı Şarlı Tornavida takımı 4.8 V, 180D/dk devir hızı, 2Nm tork gücü, 3 ila 5 saat arası şarj olma süresi olan bu ürün fiyatı 24,95 TL olarak belirlenmiş.  Araştırmalarımıza göre piyasa fiyatı altına satılan bu haftaki atlas marka elektirikli aletleri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.  Kadınların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bir diğer fırsat ürünüde Dört Mevsim kapitone set oluyor. Bu nevresim takımının ölçüleri 200×220 cm, Çarşaf boyutu 230×260 cm, 2 adet yastık kılıfı 50×70 cm olmakla beraber değişik renk seçenekleri bulunan bu ürün 39,95 TL fiyatı ile göz dolduruyor. A101 her zaman olduğu gibi bu haftada yüzlerce ürünü çok uygun fiyatlara satışa sunmaya devam ediyor.  Bu hafta fırsat ürünleri arasında rağbet göreceğini düşündüğümüz Bebek taşıma koltuğu yer almakta.  0 – 6 ay kullanıma uygun olup 3 farklı pozisyonda taşıma, sallanma, sabitlenebilme gibi özelliği olan bu ürün 3 noktada emniyet kemeri bulunmaktadır. A101′ e özel 49,00 TL ye satılacak bu ürünü annelere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. A101′ de bu hafta mobilya ürünleri için ayrı bir sayfa hazırlamış. Eminizki birçoğumuzun ihtiyacı olacak bu ürünlere cidden çok ilgi olacak. 22 Ekim A101 kataloğundaki ürünleri saymakla bitiremiyoruz. Sizler için A101 kataloglarını aşağıda paylaşıyoruz. Unutmayınki bu fırsatlar sınırlık stok satılıyor, bu aktüel ürün indirimlerini kaçıran üzülecek. A101 29 Ekim 2015 Aktüel ürün kataloğunun tanıtımında görüşmek üzere.

A101 Bu hafta öne çıkan ürünler:

 • Aynalı Banyo Dolabı
 • Ayakkabı Dolabı
 • Bebek Taşıma Koltuğu
 • Dört Mevsim kapitone Set
 • Bebek Nevresim takımı ve Yorgan
 • Atlas Daire Testere, Şarjlı Vidalama, Slikon tabancası

A101 22 Ekim – 28 Ekim Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli Not:

A101 Aktüel ürünler 22 Ekim, 23 Ekim, 24 Ekim, 25 Ekim, 26 Ekim, 27 Ekim, 28 Ekim 2015 tarihlerinde geçerlidir.

 • Melek S.

  Garnier ürünlerini asla kaçırmam fiyatlarıda çok uygun, heğ kullandığım ürünler zaten. Teşekkürler A101 her zamanki bir numarasın

 • Samet A.

  Toshiba SD kartları tavsiye ederim arkadaşlar. Dana öncede fırsat ürünü olarak sunmuşdular 16 Gb lığını aldım çok beğendim. Tekrar almak isterdim ancak şuan satılan hafıza düşükmüş ancak fiyat gayet iyi. Alacak olan kaçırmasın derim

  • Samet G.

   Aynen toshiba belleklerden bende kullanıyorum cidden çok kaliteli

 • Erhan

  Genel yorumlara bakarsak sizlere katılıyorum arkadaşlar, az stok gönderiyorlar alamıyoruz. Bari çok satılacağını öngördüğünüz ürünleri fazla yollayında bizde nasiplenelim.

 • Ayça

  Ayakkabı dolabıda çok güzelmiş. Onun harici bir kaç ürün daha gözüme kestirdim kaçırmam. Teşekkürler A101 her zamanki gibi bir numarasın .

  • Arda

   Fazla gönderirseler iyi olacak bende kaçırmak istemem

 • Hamiye

  Daha 10 günlük bebeğim için bebek küveti alacaktım, tamda istediğim oldu diyebilirim :). Küvetin rengide güzel 22 ekimi bekliyorum artık teşekkürler A101

 • Ceyda

  Kitaplığı kesinlikle kaçırmam, çok güzelmiş fiyatıda ayrıca çok uygun verilmiş. A101 evimin alt tarafında ilk ben almıcamda kim alacak :).

 • Mehmet A

  Şarjlı tornavida fiyatı iyiymiş almayı düşünüyorum nasıldır acaba?

  • Ali Kaan

   Uzun süre kullanırım düşüncesindeysen tavsiye etmem. Ufak tefek işlerimi görürüm düşünüyorsan alabilirsin. Ucu olmayan vidalarla kullanırsanda ucunu köreltirsin benden sana tavsiye.

   • Berke M.

    Ufak tefek işlerimi görsün yeter zaten. Bende alacağım fiyatı uygunmuş

 • Gamze

  Çok güzel ürünler geliyormuş. Gözüme bir kaç ürün kestirdim, kalırsa almayı düşünüyorum.A101 yetkililerinden ricam bir üründen fazla stok göndermeniz sonra bize kalmıyor hemen bitiyor:(