A101 22 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 22 Eylül 2016 gününe özel hazırlanan aktüel ürün kataloğu yayınlandı. A101 mağazalarında yeni haftada yine pek çok kaliteli marka üründe muhteşem indirim fırsatları sizleri bekliyor olacak.

A101 22 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 22 Eylül Perşembe günü mağazalarında indirimli olarak satışa sunacağı kampanyalı ürünler belli oldu. Her Perşembe günleri yüzlerce çeşit üründe cazip kampanyalar düzenleyen A101 marketleri kaliteli marka ürünleri süper fiyatlarla mahallenize kadar getiriyor. A101 aktüel ürün fırsatlarını yakından takip eden vatandaşlar 22 Eylül A101 marketlerindeki satışa sunulan kampanyalı muhteşem indirimli ürünlerden alabilmek için birbirleriyle yarışacak. Yeni haftada A101 mağazalarının hangi ürünlerde ne kadarlık indirimler sunduğu görmek için aşağıdaki paylaştığımız aktüel ürün broşürlerine göz atabilirisiniz.

A101 22 Eylül 2016 günü dikkat çeken indirimli ürünler ise ; Hı-Level 49HL500 49″ Uydu Alıcılı Led TV, Airtes Air 4400 Kablosuz Ağ Genişleticisi, Acer ES1-571 ve ES1-531 Model Notebook, Canon Çok Fonksiyonlu Yazıcı, BlueHouse BH009T Starman Elektrikli Dik Süpürge, Toshiba 16Gb Usb Bellek, Canlı Çicek Salon Bitkileri, Aliminyum Çerceveli Duvar Saati, Saten Güneşlik, Bay/Bayan Pijama Takımı ve daha pek çok çeşit üründe A101 marketler zinciri cazip indirim kampanyaları sunmaya devam ediyor.

Bu hafta müşterileri tarafından yoğun şekilde talep edilen fırsat ürünlerini satışa sunan A101 marketleri rakiplerine göre çok daha fırsat ürününü reyonlarda sergiliyor olacak. Eylül ayına özel muhteşem ürün kampanyaları düzenleyen A101 marketlerinde indirim fırsatları bitmek bilmiyor. 22 Eylül 2016 A101 aktüel ürün kataloglarında bulunan ürünler sınırlı sayıda ve yoğun talep nedeniyle hızlı bir şekilde tükeneceğini unutmayın. İndirimli ürünlere sahip olabilmek için kampanya tarihi ilk günü erken saatlerde A101 mağazalarına uğramayı sakın unutmayın. En güncel A101 aktüel ürün katalogları için bizi takip edin.

A101 Market 22 Eylül 2016 Aktüel Ürün Katalogları

 • Nevin

  Bu hafta ürünlere bayıldım en çok işime yarayacak olan şeyler indirimli gelmiş sağol A 101 🙂

 • Metin

  Tam okul zamanı yazıcının indirime girmesi iyi olmuş 🙂 Çok lazım olucak 🙂

 • Gürkan

  Uygun fiyatlara kaliteli pijama takımları 🙂 bu fiyatlara dışarda bulunmaz fırsat bu fırsat alalım 🙂

 • Metin

  12 tl ye 16 gb usb çok ucuz . Bu kadar ucuzlukda çok yollamazlarsa kalmaz inşallah çok yollarlar 🙁

 • Elif

  1,249 tl televizyon hemde HI-Levelin bu markanın televizyonlari çok güzel yeni televizyon isteyenler tereddüt etmeden alabilirler .

 • Beril

  Hali kaydırmazlar ise yarıyor mu gerçekten? Halın ciddi bir sorun yardım edermisiniz ?

  • Gamze

   Çok işe yarıyor kesinlikle almalısınız bu indirimden hemen faydalanın 🙂

 • Merve

  Temizlik seti 30 tl nerde görülmüş böyle fırsat. Bu kadar uygunken alınıp kenara konmalı. Daha sonradan bulunmaz .

 • Tülay

  Canlı çiçekler tekrardan gelmiş böyle güzel çiçekler sık sık gelmeli bence hemen tükeniyorlar 🙁

 • Gaye

  3 yıl garantili ağ genişleticuler gelmiş bir iki kez duymuştum ama almak nasip olmamıştı . Kaçırmazsam eğer alacağım 🙂

 • Hazal

  Elektrikli dik süpürgelerden ben kullandım. Her yere ulaşabiliyor. Normal süpürgeyle ulaşamadıgınız yerlere bile. Harika ürün 🙂

 • Ayşenur

  Yine acerin o harika laptopu gelmiş 🙂 Acer böyle harika ürünler yapıyor A 101 de ayağımıza getiriyor 🙂