A101 28 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 28 Ocak Perşembe gününden itibaren satışa sunacağı aktüel ürün fırsatlarının bulunduğu kataloğu yayınladı. Yeni haftada A101 marketlerde kaliteli markaların ürünlerinde muhteşem indirimler var.

A101 28 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 28 Ocak 2016 Perşembe günü marketlerinde satışa sunacağı fırsat ürünlerinin bulunduğu kataloğu yayınladı. İndirimi ve kalitenin adresi olmaya devam eden A101 marketlerde bu hafta yüzlerce üründe çok cazip fiyat indirimleri bulunmakta. A101 marketler zinciri her hafta elektronikten, giyime, gıdadan, mobilyaya ve temizlik ürünlerine kadar pek fazla üründe indirimler yapmaya devam ediyor. A101 marketlerin haftalık ve aylık indirimlerini takip eden vatandaşlar kaliteli ürünlere çok ucuz fiyatlara sahip olabiliyor. A101 takipçileri tarafından merakla beklenen yeni hafta kataloğunda muhteşem indirimler mevcut. Lafı daha fazla uzatmadan 28 Ocak 2016 tarihinde A101 mağazalarında rağbet göreceğini düşündüğümüz fırsat ürünü ise; Hı-Level 39HL500 Led TV oluyor. 100 cm boyutlarında olan bu televizyon 1 Adet scart girişi, 2 adet Hdım girişi, 1 adet usb girişi,  Full HD (1080p) çözünürlük,  PC IN (VGA üzerinden) ve kendinden dahili uydu alıcısı bulunmakta olup ayrıca duvar asma aparatıda yanında hediye olarak verilmektedir. A101 marketlere özel sadece ve sadece 899,00 TL gibi piyasaya göre çok uygun bir fiyata satışa sunulacak bu televizyonu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Yeni haftada A101 marketlerde sayamayacağımız kadar çok fazla üründe indirimler mevcut. Bu fırsatları duyan ve gören vatandaşlar kampanya tarihinin ilk günü A101 mağazalarına akın edeceğini ve ürünlerin kısa zamanda tükeneceğini düşünüyoruz. Bu yüzden kampanya günü A101 mağazalarına erkenden uğramanızı tavsiye ediyoruz. 28 Ocak A101 marketlerde satılacak ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olup tüm A101 marketlerinde bulunmayabilir. İncelemeniz için A101 aktüel ürün broşürlerini aşağıda paylaşıyoruz. En güncel A101 fırsatları için bizi takip etmeye devam edin.

A101 Market 28 Ocak 2016 Aktüel Ürün Broşürleri

 • Hülya

  Yemek termosu istiyoruz. Lütfen ne zaman gelir acaba, bilginiz varmı?

 • Ersin yurt

  ben çok merak ediyorum lütfen beni aydınlatın bu televizyonu kredi kartına taksit yapıyorlarmı yapıyorlarsa kaç taksit yapıyorlar.bu konuda aydınlanmak benim için çok önemli lütfen.

  • Editör

   World ve Bonus kartlara 8 taksit imkanıyla satın alabilirsiniz Ersin bey.

 • Ayşe S.

  Etli Litatif fiyatları çok uygun, bende bunları asla kaçırmam. Stok yapacam 😀

 • Ebru Z.

  Orta boy sepet istiyorum ne zaman gelir acaba?

 • Elif S.

  Stor perde ne zaman gelir acaba? 3 hafta önce gelmişdi sanırım keşke bir daha gelse arkadaş almış gördüm çok güzel bir ürün. Yakın zamanda satışa sunarsanız sevinirim.

 • Gaye

  Bu valiz setini bekliyordum daha öncede satışa sunulmuşdu kaçırmıştım. Teşekkürler A101 sende olmasan nerden indirimli ürün alacaz 🙂

 • Pelin G.

  A101 Bu hafta çok güzel ürünler getiriyor. Kataloğunu erkenden yayınladığınız için çok teşekkür ederim. Çok sevindim 1 kaç üründe gözüme kestirdim, asla kaçırmam 🙂