A101 29 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 29 Eylül 2016 gününe özel indirim kampanyalarının yer aldığı aktüel ürün kataloğunu yayınladı. Yüzlerce üründe muhteşem indirim fırsatlarını yeni haftada A101 marketlerinde bulabilirsiniz.

A101 29 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 29 Eylül Perşembe tarihinde mağazalarında indirimli olarak satışa sunacağı ürünlerin tanıtıldığı aktüel ürün kataloğu yayında. Haftalık olarak her kesim bütceye uygun indirim kampanyaları düzenleyen A101 marketleri, bu haftayada hem geniş ürün yelpazesi hemde çok cazip indirim seçenekleriyle muhteşem bir giriş yapıyor. Özellikle hesaplı alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar A101 mağazalarının haftalık olarak yayınladığı aktüel ürün kataloglarını takip ederek piyasada satılan bir ürüne çok daha avantajlı fiyatlara sahip olabiliyor. 29 Eylül 2016 A101 marketlerinin yayınladığı aktüel ürün kataloğuna baktığımızda rakiplerine göre çok daha fazla ürün çeşitinde kampanyalar düzenlediğini görüyoruz.

A101 29 Eylül 2016 günü dikkat çeken indirimli ürünler ise ; Hı-Level 43HL500 43″ Uydu Alıcılı Led TV, Vestel Venus 5.0 Cp Telefonu, Atlas Matkap Taşlama Akülü Eco 3’lü Set, Olta Takımı, Papilla 28cm Derin Tepsi, Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi, 8 Raflı Çok Amaçlı Dolap, Dertsiz Masa Örtüsü, Figürlü Çocuk Kol Saati, İlk Arabam, Bay Bayan Mikro Eşofman Altı, Hı-Level Çift Girişli 16GB Usb Bellek ve daha pek çok çeşit indirimli ürünü yeni haftada A101 marketlerinde satışa çıkıyor.

A101 mağazalarından alışveriş yapan vatandaşlar kaliteye ucuza sahip olmaya devam ediyor. Her hafta indirim kampanyalarına yenisini ekleyen A101 marketlerinde indirimler bitmek bilmiyor. 29 Eylül A101 market aktüel ürün kataloglarında yer alan tüm ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı sayıda satışa çıkacağından hızlıca tükeneceğini unutmayın. Yeni haftada stoklarla sınırlı sayıda satışa çıkacak ürünlerin neler olduğunu ve ne kadarlık bir indirim yapıldığını görmek için aktüel ürün broşürlerine bir göz atmanızı öneriyoruz.

A101 Market 29 Eylül 2016 Aktüel Ürün Katalogları

 • Hasan

  Yaz çıkarken esofman altlarıni indirimden almak en mantıklısı 🙂 Güzel esofmanlar 🙂

 • Hazal

  Temizlik malzemelerine daha iyi indirimler gelmeli bence

 • Neriman

  Mutfak eşyaları her zamanki gibi indirimdeler 🙂 Bu indirimler ile mutfaklar dolacak 🙂

 • Yaren

  Çok amaçlı dolaplar sık sık geliyor eğer bulabilirsem bu sefer alacağım 🙂 Çok gelir inşallah 🙂

 • Beril

  Yeniden çocuklara oyuncak olması iyi olmuş her hafta oyuncak olmalı bence

 • Yasemin

  Çekyat örtüsü çok güzel 🙂 15 tl de bana fazla gelmedi 🙂 alırım hemen

 • Hazal

  32.5 olta takımı tam babama göre nerdeyse her hafta boş zaman buldukça gidiyor. Balığa gidenler için ideal 🙂

 • Melek

  229 tl ye dikiş makinesi gelmiş yanında da kutuları indirime girmiş şekilde 🙂 bu fırsat gelmiş yararlanalm 🙂

 • Nesli

  Mama sandalyesi ve örümcek bekliyoruz

 • Şeyma

  %50 indirimleri tekrar tekrar yapmak çok iyi oluyor A 101 bu şekilde devam et 🙂

 • Ela

  HI-LEVEL yeniden bu hafta o harika televizyonlarından birini koymuş kenara 🙂 Böyle fırsatlar bekleyen biri olarak kaçırmayacağm 🙂

 • Kübranur

  129 tl ye eco 3 lü set bu kadar kolay ulaşabilecek fiyat ve ürünler teşekkür ederim A 101 🙂

 • Hande

  Venusun telefonunu 400 e bulacağımı düşünmezdim ama buldum 🙂 O kadar indirim yapmışlar faydalanalm 🙂