A101 7 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 7 Temmuz 2016 tarihli indirimli aktüel ürün kampanyalarıyla dolu fırsat kataloğu yayınlandı. A101 marketleri bu haftada yine yüzlerce üründe çok cazip fiyatlar sunmaya devam ediyor.

A101 7 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 7 Temmuz Perşembe gününe özel aktüel ürün kataloğuna baktığımızda, yeni haftada kaliteli markaların ürünleri hesaplı fiyatlara satışa sunulacağını görüyoruz. Harca harca bitmez sloganıyla yola çıkan A101 marketler zinciri bu haftada pek çok kaliteli markanın ürünlerini avantajlı fiyatlara müşterilerine sunmaya devam ediyor. A101 marketleri her hafta yaptığı cazip indirimli ürün kampanyaları sayesinde indirim takipçilerinin ilgi odağı haline geliyor. Özellikle indirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşların uğrak yeri haline gelen A101 marketleri 7 Temmuz 2016 günü Aynalı takı dolabı, Philips sakal kesme ve şekillendirme makinesi, Sinbo yağ ölçerli baskül, Premier çubuk blender, Patchwork banyo klozet takımı gibi ürünlerde çok cazip indirimler sunuyor. Yeni haftada hem fiyatı hemde kalitesi ile müşteriler tarafından yoğun bir şekilde talep edilecek fırsat ürünü olan Luxell Lx 3520 Mini Fırın satışa sunuluyor. Turbo Fan sayesinde homojen ısı dağılımı, 80 – 320 derece aralıklarında ayarlanabilir otomatik termostat, çift emaye tepsi ve paslanmaz krom kaplı ızgara, zil uyarılı zaman ayarı, buz çözme özelliği ve 4 kademeli raf yüksekliği gibi özellikleri bulunan bu ürün A101 mağazalarına özel 109,00 TL gibi başka yerde bulamayacağınız fiyata satışa sunuluyor. İstediğiniz takdirte bu ürüne World ve Bonus kredi kartlarına 8 taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz. En çok tercih edilen marketler zinciri arasında yer alan A101 marketlerinde indirimli ürün fırsatları bitmek bilmiyor. Katalogda bulunan ürünler stoklar sınırlı sayıda 7 Temmuz A101 mağazalarında satışa sunulacak olup yoğun ilgiden dolayı hızlıca tükenecektir. A101 aktüel ürün kataloğunu takip edenler kaliteyi ucuza almaya devam ediyor. A101 marketlerinin haftalık olarak yayınladığı indirim fırsatlarının yer aldığı aktüel ürün kataloglarından en erken haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

A101 Market 7 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler

 • Fatma

  Cift kapili ve tek cekmece bolmeli dolap ne zaman gelecek acabaa

 • Yaren

  Havlular sade ve hoş. Fiyatlar da uygun iken insan almadan bırakamıyor .7 Temmuz A 101 dolup taşacak artık 🙂

 • Hande

  A 101 temizlik ürünlerinde gayet güzel indirimler yapıyor. Ekonomik açıdan bizi düşündüğün için teşekkürler A 101

 • Gülben

  A 101 gibi harika bir marketin fırsatlarını bize sunan böyle harika bir site var iyi ki. Hunlarda olmasa dünyadan haberimiz olmayacak

 • Gülen

  Klozet takımları uygun fiyatlara geliyor renkleri de çoğu kişinin seveceği gibi A 101 halkını tanıyor 🙂

 • Ercan

  Vantilatör bir daha ne zaman gelir. Umarım en kısa zamanda a101 kayalıkl şubesinde görürüz

 • Firdevs

  Premierin çubuk blenderini başka bir yerde daha pahalıya görmüştüm ama burda bu diyat varken başka yerde bakmaya ne gerek var ki .

 • Hazal

  Farklı farklı klim modelleri geliyor 🙂 Gene her odaya göre bir kilim bulunabilir . Çok seviyorum bu yüzden A 101 i :))

 • Pelin

  Bu model basküller diğerlerine göre daha iyi olduğunu duymuştum. Almak nasip olmadı inşallah bu sefer alırım

 • Haluk

  Sakal kesme ve şekillendirme aletini o kadar cok kisi önerdi ki bir daha geldiğinde alacağım dedim ve inşallah fazla gelirde kaçırmazsam kesinlikle alacağım

 • Hazal

  Ne zamandır bir mini fırın gelmesini bekliyordum sonunda geldi eğer yetişebilirsem hemen almak istiyorum 🙂

 • Hacer

  Takı dolabı sayesinde takılar daha düzgün ve bir arada durmasını sağlayan böyle harika birşeye 100 tl değer 🙂