Hakmar 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 1 Eylül 2016 tarihli aktüel ürün kataloğu muhteşem indirim kampanyaları ile birlikte yayınlandı. Yüzlerce üründe %50 lere varan indirim fırsatları yeni haftada Hakmar mağazalarında.

Hakmar 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 1 Eylül Perşembe günü mağazalarında indirim olarak satışa sunacağı kampanyalı ürünleri yayınladı. Her hafta müşterilerine özel yaptığı indirim kampanyalarını aktüel ürün broşürleri ile duyuran Hakmar mağazaları hangi ürünlerde ne kadarlık indirim olacağı konusunda müşterilerini önceden bilgilendiriyor. Her hafta pek çok kaliteli markanın ürünlerini hesaplı fiyatlara marketlerinde satışa sunan Hakmar mağazaları 1 Eylül 2016 günü yine fevkalede ürün fırsatları ile karşımıza çıkıyor.

Hakmar 1 Eylül 2016 gününe özel dikkat çeken fırsat ürünler ise ;Sinbo Kıyma Makinesi shc 3074, Arzum Blender Set Smart Max, Papilla Kavurma Tavası, Oyuncak Dozer Kepçe, Lokumluk Şekerlik, Mantar Dart 17 inç, Koltuk Örtüsü, Golden 6 Parça Bornoz Takımı, Klozet Takımı, Bay ve Bayan Spor Ayakkabı gibi onlarca çeşit ürün gurubunda muhteşem indirim kampanyaları bulunuyor.

Özellikle indirimli alışveriş yapmak isteyenlerin uğrak mekanı haline gelen Hakmar marketlerinde indirimler bitmek bilmiyor. Hakmar marketlerinin 01.08.2016 tarihli aktüel ürün broşürlerindeki satışa sunulan ürünler stoklarla ve renklerle satışa çıkacağından hızlıca tükeneceğini unutmayın. Çok cazip uygun fiyatlara satışa çıkacak ürünlere sahip olabilmek için acele edin, stoklarla sınırlı bu ürün fırsatlarını kaçırmayın.

Hakmar 1 Eylül 2016 Aktüel Ürün Katalogları