Hakmar 10 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 10 Aralık Perşembe günü aktüel ürün kataloğundaki muhteşem ürün fırsatları kaçmaz. Birçok kaliteli üründe çok cazip indirimler yeni haftada Hakmar marketlerinde sizleri bekliyor.

Hakmar 10 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 10 Aralık Perşembe günü satışa sunulacak aktüel fırsat ürünlerinin bulunduğu kataloğu yayınlandı. Perşembe günlerinin vazgeçilmezi haline gelen ve takipçileri tarafından merakla beklenen yeni hafta kataloğunda çok cazip indirimler sizleri bekliyor olacak. Hesaplı alışveriş yapmak siteyen vatandaşların uğraş yeri olan Hakmar marketler zinciri bu haftayada muhteşem ürün kampanyalarıyla giriyor. 10 Aralık Hakmar kataloğunda Giyimden, gıdaya, elektronikten, mutfak aletlerine kadar birçok üründe muhteşem indirimler bulunmakta. Yeni haftada Hakmar reyonlarında yerini alacak ürünler arasında rağbet göreceğini düşündüğümüz ilk fırsat ürünü ise; Fakir Belender Seti oluyor. 1000 Wat gücünde kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tasarı, 2 Kademe hız ayarı, paslanmaz çelik belender bıcağı ve 500 ml kapasitesi bulunan bu ürünün 2 yıl firma garantisi bulunmakla beraber 124,90 TL fiyatıyla kaçırılmayacak bir fırsat ürünü olmakta. Son aylarda yaptığı kampanyalar sayesinde ülkemizde en çok tercih edilen marketler arasında yer alan Hamar marketler zincirinin her hafta hazırladığı aktüel katalogda pek fazla üründe müşterilerine  indirim fırsatı sunuyor. Mevsimlik indirimlerde yapan Hakmar mağazalar zinciri kış aylarına girdiğimiz şu günlerde kışlık ürünlerdede yaptığı indirimlerle müşterisinin yüzünü güldürüyor. Hakmar marketlerde 10 Aralık 2015 Perşembe tarihinden itibaren satışa sunulacak bu fırsat ürünleri sınırlı sayıda gödnerilmekte olup hızlıca tükenmektedir.

Hakmar 10 Aralık 2015 öne çıkan ürünler:

  • SİNBO Su Isıtıcısı
  • Paçi Kek Kalıbı
  • 8 Parça Çay Seti
  • Thermo Granit Tava
  • Fakir Versa Blender Seti
  • Çift Kişilik Battaniye ve Tek Kişilik yatak Örtüsü

Hakmar 10 Aralık – 16 Aralık Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 10 Aralık, 11 Aralık, 12 Aralık, 13 Aralık, 14 Aralık, 15 Aralık, 16 Aralık 2015 tarihlerinde geçerlidir.