Hakmar 10 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 10 Eylül aktüel ürünler kataloğunda kaliteli ürün ve cazip fiyatlar siz değerli müşterilernin yüzünü güldürecek gibi gözüküyor. Hakmar her zaman kaliteli ürün ve Uygun fiyat

Hakmar 10 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 10 Eylül tarihli aktüel fırsat ürünlerinde bu hafta çok cazip indirimli ürünler sizleri beklemekte. Kurban bayramına yaklaştığımız şu günlerde hakmar bayramda lazım olacak ürünleri broşürüne eklemiş. Hakmar kataloğunda bu hafta ilk ineleceğimiz ürün Arzum marka Kıyma makinesi oluyor. Bu ürün sayesinde artık kurban etlerinizi kasaba götürmeye gerek yok. Evinizde istediğiniz gibi kıymanızı ayarlayabilirsiniz. Bu ürünün fiyatı ise; 169 ,00 TL olarak satışa sunulmuş. Hakmar her hafta olduğu gibi bu haftada cidden uygun fiyatlar veriyor. Haftanın dikkat çekecek ve çok satacağını düşündüğümüz ürünü ise; Kavurma saçı oluyor. Bu saç ile evde dilediğiniz gibi kavurma yapabilirsiniz. Çok pratik ve kullanışlı olan bu ürüne 49,90 TL gibi çok uygun bir fiyata sahip olabileceksiniz. Hakmar her ahfta olduğu gibi bu haftada giyim ve ayakkabı ürünlerine önem vermiş ve bu ürünleri 2. sayfasında tam sayfa ayırmış. Gömlekten,  ayakkabıya, Çantadan, Pijama takımlarına kadar bir çok giyim ürünü uygun fiyattan satışa sunmuş. Hakmar bu haftaki ürünleri incelemeniz için katalogları aşağıda veriyoruz. Hakmar 10 Eylül fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Hakmar Aktüel Bu hafta öne çıkan ürünler

  • Kıyma Makinesi
  • Kavurma Saçı
  • Granit Döküm Tava
  • Çelik Termos
  • Spor Dambıl Seti

Hakmar 10 Eylül – 16 Eylül Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 10 Eylül, 11 Eylül, 12 Eylül, 13 Eylül, 14 Eylül, 15 Eylül, 16 Eylül 2015 tarihlerinde geçerlidir.