Hakmar 10 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 10 Kasım 2016 Perşembe gününe özel olarak hazırlanan aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Ucuz ve kaliteli alışverişin adresi Hakmar marketlerde bu hafta muhteşem indirimer sizleri bekliyor.

Hakmar 10 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 10 Kasım Perşembe günü mağazalarında indirimli olarak satışa sunacağı fırsat ürünleri belli oldu. Her hafta birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri marketlerinde çok cazip indirimli fiyatlara satışa sunması sayesinde bulunduğu bölgelerde vatandaşların en çok tercih ettiği marketler zinciri olmaya devam ediyor. İndirimli ve hesaplı alışveriş yapmak isteyen vatandaşların uğrak yeri haline gelen Hakmar marketlerinde evinizin ve kendinizin ihtiyacı pek çok çeşit üründe muhteşem indirimler bulunuyor. 10 Kasım Hakmar mağazalarında satışa sunulacak fırsat ürünleri neler ve ne kadarlık indirimler yapılmış bir göz atalım.

Hakmar 10 Kasım 2016 günü dikkat çeken indirimli ürünler ise; Sinbo 2639 Saç Kurutma Makinesi, Vivaldi Güveç Tencere Set, Arzum 3015 Kettle, Arzum Ar 1013 Speedmix Blender Set, Mini Masaj Aleti, Çocuk Güvenlik Kiti, Oyuncak Bebek, Pedallı Araba, Dinarsu Tek Kişilik Battaniye, Bay Deri Ayakkabı, Katlanır Sofra, Pamukça El Yüz Havlu, Çocuk Bot, Bayan Triko Hırka ve Bay Kazak gibi pek çok çeşit ürün yeni haftada Hakmar mağazalarına özel %50 lere varan indirimlerle satışa sunuluyor.

Her Perşembe günlerine özel olarak hazırlanan hakmar aktüel ürün kataloğunu takip eden fırsat takipçileri yüzlerce kampanyalı ürüne inanılmaz indirimli fiyatlara sahip olma şansını yakalıyor. Hakmar 10 Kasım kataloğunda bulununan ürünler stoklarla sınırlı sayıda satılacak olup yoğun ilgi ve talepden dolayı hızlıcak tükenecektir. Sizlerde bu indirimli ürün kampanyalarından faydalanarak alışveriş yapmak istiyorsanız fırsat tarihi ilk günü erken saatlerde Hakmar marketlerine uğramayı unutmayın. En güncel Hakmar aktüel ürün katlaogları için bizi takip etmeye devam edin.

Hakmar 10 Kasım 2016 Aktüel Ürün Kampanyaları