Hakmar 10 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 10 Mart Perşembe günü satışa çıkacak aktüel ürün kataloğundaki fırsatlar belli oldu. Yeni haftada Hakmar marketlerde muhteşem indirim fırsatları sizleri bekliyor olacak.

Hakmar 10 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 10 Mart 2016 tarihinde marketlerinde satışa çıkaracağı indirimli fırsat ürünlerini duyurdu. Yeni haftada kaliteli markaların ürünlerini Hakmar mağazalarında %50 lere varan indirimlerle sahip olabileceksiniz. İndirim denilince akla gelen Hakmar marketlerde bu hafta yüzlerce üründe şaşırtan indirim fırsatları bulunuyor. Her evin ihtiyacı bir çok üründe çok cazip kampanyalar yapan Hakmar marketleri bu haftayada bomba gibi bir giriş yapıyor. Şuanlık sadece İstanbul bölgesinde 332 mağaza ile hizmet veren Hakmar marketleri yakında tüm Türkiye’ de bulabileceksiniz. 10 Mart Perşembe tarihinde satışa sunulacak ve müşteriler tarafından rağbet göreceğiniz fırsat ürünü ise; Akel marka Davul Fırın oluyor. Emaye tepsi, emaye kapak iç yüzey, kablo sarma aparatı, seçimli rezitans kontrolü ve ön gözetleme camı gibi özellikleri bulunan bu ürün 2 yıl üretici firma garantisi bulunmaktadır. Hakmar mağazalarına özel 69,95 TL gibi cazip bir fiyata satışa sunulacak bu ürünü kaçırmayın diyoruz. Kataloğa göz gezdirdiğimizde Arzum ve Aprilla marka elektronik ürünlerde çok cazip fiyat indirimleri görmekteyiz. Araştırmalarımıza göre fiyatlar piyasaya göre çok uygun. 10 Mart Hakmar kataloğunda bulunan ürünler sınırlı stok ve renklerde satışa sunulacak olup hızlıca tükenecektir. Bu yüzden acele etmenizde fayda olduğunu hatırlatırız. En güncel Hakmar aktüel ürün katalogları için bizi taki etmeye devam edin. Keyifli alışverişler dileriz.

Hakmar 10 Mart 2016 Aktüel Ürün Broşürleri

  • Ayşe Ç.

    Davul fırını çok istiyorum inş bitmeden alırım, daha bir kaç gün önce sordum aynısını çok daha pahalı bir fiyat söylediler bana vazgeçmişdim. Bunu kaçırmak istemem.