Hakmar 12 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 12 Kasım Perşembe günü için hazırladığı aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Kaliteli markaların ürünlerini uygun fiyatlara Hakmar marketlerinde bulabileceksiniz.

Hakmar 12 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 12 Kasım 2015 tarihli kampanyalı fırsat ürünlerinde bu hafta muhteşem indirimler mevcut. Diğer haftalara göre Hakmar bu hafta kataloğundaki ürünlerde %50 ye varan indirimler karşımıza çıkıyor. İddaa ediyoruz bu haftaki aktüel fırsat ürünlerinde aynı ürünü piyasada daha uygun fiyata bulamazsınız. Hakmar perşembe günü için hazırladığı kataloğun ilk sayfasında dikkat çeken fırsat ürünü; JWİN 54 Tuşlu Org karşımıza çıkıyor. LCD göstergeli, çift kanal sterio hoparlör, ritim programla, kayıt playback, 6 demı kayıtlı şarkı gibi özellikleri bulunan bu ürün ayrıca 2 Yıl üretici firma garantisi altında olup fiyatı ise 109,00 TL olarak belirlenmiş. Bunun yanında Metal darbuka ve 16 delikli mızıka gibi müzik aletleri çok cazip fiyatlara hakmar reyonlarında yerini alacak. Bu hafta Hisar Güveç seti hakmar marketlerine özel 99,00 TL fiyatıyla müşterilerinin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Giyimden, yiyeceğe, elektronikten, mutfak ürünlerine kadar birçok üründe indirim yapan hakmar mağazalarındaki bu hafta ürünlerini kaçırmayın. Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde hakmar Bay mont çeşitlerini mağazalarında sergiliyor. Çok uygun fiyatlı giyim ürünleri sizleri bekliyor olacak. Hakmar marketlerde 80×150 boyutlarında Pamuklu klim sadee sadece hakmar müşterilerine özel 24,95 TL ye satılacak. Hakmar mağazalarından alışveriş yapan vatandaşlar aynı ürünü daha ucuz almanın yanı sıra parasıda cebinde kalıyor. Stoklarla ve renklerle sınır olan bu ürünleri kaçırmamanızı tavsiye eder iyi alışverişler dileriz.

Hakmar Aktüel Bu hafta öne çıkan ürünler

  • Pamuklu 80×150 cm Klim
  • Klozet Takımı
  • Bay Mont Çeşitleri
  • JWIN 54 Tuşlu Org
  • Oto Koltuk kılıfı
  • Hisar marka Güveç Seti
  • Alesta Life Suntalem Sofra

Hakmar 12 Kasım – 18 Kasım Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 12 Kasım, 13 Kasım, 14 Kasım, 15 Kasım, 16 Kasım, 17 Kasım, 18 Kasım 2015 tarihlerinde geçerlidir.