Hakmar 13 Ağustos 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 13 Ağustos 2015 Perşembe günü aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Hakmar marketlerinde bu hafta hangi ürünler var ve dahası için broşürlere göz atın.

Hakmar 13 Ağustos 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 13 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yine bir hayli iddialı ürün ve indirimlerle yeni haftaya süper bir başlangıç yapıyor. Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden bir tanesi olan Hakmar gün geçtikçe ürün yelpazesine yep yeni ürün ve ürün gruplarını ilave ederek hızla büyümeye devam ediyor.  Rakiplerine ürün çeşitleri ve indirimleriyle yaklaşan Hakmar Market’te gözler yeni haftaya dikilmiş durumda. Bu haftanın Hakmar aktüel ürünler kataloğundan kısaca bahsedecek olursak tamı tamına iki sayfadan oluşan dolu dolu ürün gruplarını göz önüne çıkartıyor. Haftanın fırsat ürünlerinde sizlerle beraber inceleyeceğimiz ilk Hakmar fırsat ürünü Sinbo çok fonksiyonlu parçalayıcı mutfak robotu oluyor. Paslanmaz çelik gövde bıçağı sayesinde dilediğiniz meyve ve sebzeyi kusursuz bir şekilde doğrayabilen ve her evin ihtiyacı olan bu harika küçük mutfak aletine sadece Hakmara özel 39,90 TL’lik indirimli fiyatıyla sahip olabileceksiniz. Hakmar broşüründe dikkat çeken bir diğer sıcak fırsat ürünü ise Eskitme halı oluyor. 3,5 m2 ebat, şık ve zarif görünümüyle odanıza şık bir görünüm katacak olan bu muhteşem ürün 29,95 TL fiyatıyla Hakmar müşterileri tarafından bir hayli ilgi görecek gibi. Hakmar Aktüel kataloğunda sizler için inceleyeceğimiz son ürün ise kaymaz taban koltuk çekyat örtüsü oluyor. Estetik tasarımı yanında hemen hemen her çekyat ve koltuğa uygun bu kullanışlı fırsat ürünü 19,95 TL’ye bu hafta Hakmar reyonlarında satın alınmak üzere sizleri bekliyor olacak. Diğer fırsat ürünleri ve indirimler için mutlaka Hakmar Aktüel ürünler kataloğuna bir göz atın.

Hakmar Aktüel Bu hafta öne çıkan ürünler

  •  Sinbo çok fonksiyonlu parçalayıcı
  • Koltuk çekyat örtüsü
  • Eskitme halı
  • Pike çok amaçlı
  • 2 gözlü çekmece Alas
  • Çamaşır selesi hasır
  • Kutu çok amaçlı Alas
  • Mutfak ve banyo havlusu

Hakmar 13 Ağustos – 19 Ağustos Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 13 Ağustos, 14 Ağustos, 15 Ağustos, 16 Ağustos, 17 Ağustos, 18 Ağustos, 19 Ağustos 2015 tarihlerinde geçerlidir.