Hakmar 17 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 17 Aralık Çarşamba tarihli satışa sunulacak aktüel ürün indirim fırsatlarının bulunduğu broşür yayınlandı. Merakla beklenen hakmar broşüründe %50 ye varan indirimler sizleri bekliyor.

Hakmar 17 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 17 Aralık Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi haline gelen aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Hakmar aktüel katalog takipçileri bu hafta yüzlerce ürünü %50 ye varan indirimlerle almanın mutuluğunu yaşayacak. Hakmar marketler zinciri her hafta olduğu gibi bu haftada Elektronikten, giyime, gıdadan, tekstile, çocuk oyuncaklarından ve mutfak aletlerine kadar birçok üründe indirime gittiğini görüyoruz. Hesaplı alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar her hafta hakmar marketlerin yayınladığı aktüel ürün broşürlerini takip ederek pek fazla ürünü uygun fiyata almanın mutluluğunu yaşıyor. 17 Aralık Hakmar marketlerde bu hafta en çok rağbet göreceğini düşündüğümüz fırsat ürünü ise; Arzum Tost Makinesi oluyor. 1800 Wat gücünde, yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen 180 derece açılabilen gövde, çıkarılabilir ısıtıcı gövde, çıkarılabilir ısıtıcı plaklar, 3 kademeli ısı ayar düğmesi ve Isıya dayanaklı ergonomik tutma sapı olan bu ürün 2 yıl üretici firma garantisi bulunmakta olup Hakmar marketlere özel 97,50 TL gibi uygun bir fiyata satışa sunuluyor. Hakmar marketlerde bu hafta 9 parça kahve seti sadece ve sadece 37,90 TL’ ye raflarda yerini alıyor. Piyasaya göre uygun fiyatlı olan bu ürünüde ayrıca kaçırmamanızı tavsiye etmekteyiz. Hakmar 17 Aralık 2015 tarihinden itibaren satışa sunulacak tüm ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olup tüm hakmar marketlerinde bulunmayabilir. Keyifli günler ve iyi alışverişler dileriz.

Hakmar 17 Aralık 2015 öne çıkan ürünler

  • Arzum Tost Makinesi
  • 9 Parça Kahve Seti Porselen
  • Slikon Yorgan ve Kapitoneli Yastık
  • Best Home Klozet Takımı
  • 6m2 Halı Koruma Örtüsü

Hakmar 17 Aralık – 23 Aralık Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 17 Aralık, 18 Aralık, 19 Aralık, 20 Aralık, 21 Aralık, 22 Aralık, 23 Aralık 2015 tarihlerinde geçerlidir.