Hakmar 17 Eylül 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 17 Eylül aktüel ürünler kataloğunu bu hafta tamamiyle okul kırtasiye ürünlerine ayırmış. Okul alışverişi için tüm ürünler hakmar marketlerde sizleri bekliyor.

Hakmar 17 Eylül 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 17 Eylül broşürlerinin tüm sayfalarını bu hafta kırtasiye ürünlerine yer vermiş. Okul alışverişi için hakmar size yeter sloganıyla karşımıza çıkan broşürlerde yok yok dedirtecek ürünler bulunmakta. Okullarında yakın zamanda başlayacak olmasının etkisiyle öğrenciler için mükemmel bir katalog hazırlayan hakmar ile kırtasiye ürünlerinin nerdeyse tamamını bulabileceksiniz. Hakmar bu hafta broşürlerinin ilk sayfasında boyama ürünlerine, 2 sayfasında Defterler, 3. safyasında Kalem ve silgiler, 4 sayfasında ise okulda lazım olacak tüm araç gereçlere yer vermiş. Bu hafta kataloglarının tamamını öğrencilerin ihtiyaçlarına ayıran hakmar aktüel ürün broşürlerini sizler için paylaşıyoruz. Bu ürünler 17  Eylül tarihinden itibaren hakmar marketlerde satışa sunulacak. Sınırlı stok olan bu ürünleri kaçırmayın.

Hakmar Aktüel Bu hafta öne çıkan ürünler

  • Defter çeşitleri
  • Kalem setleri
  • Sulu ve kuru boya ürünleri
  • Okul araç gereçleri

Hakmar 17 Eylül – 23 Eylül Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 17 Eylül, 18 Eylül, 19 Eylül, 20 Eylül, 21 Eylül, 22 Eylül, 23 Eylül 2015 tarihlerinde geçerlidir.