Hakmar 18 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 18 Ağustos 2016 tarihli merakla beklenen aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Toptan fiyatına parekende satışın adresi Hakmar marketlerde indirimler tüm hızıyla devam ediyor.

Hakmar 18 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 18 Ağustos günü mağazalarında satışa çıkaracağı fırsat ürünleri belli oldu. İşinize yarayacak pek çok ürünün yer aldığı aktüel indirim kataloğunda yüzünüzü güldürecek muhteşem indirimler bulunuyor. Özellikle indirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar kaliteyi ucuza almak için Hakmar mağazalarında yeni haftada satışa sunulacak fırsat ürünlerinden alabilmek için birbirleriyle yarışacak. 18 Ağustos 2016 Hakmar reyonlarında yerini alacak kampanyalı ürünler neler ve hangi üründe ne kadarlık indirim olduğunu görmek istiyorsanız, aşağıdaki paylaştığımız broşürleri inceleyebilirsiniz.

Hakmar 18 Ağustos 2016 günü dikkat çeken indirimli ürünler ise ; Gold Termos Yemek Çelik, Simay Emaye Tencere 16cm, Sinbo Şarjlı Saç Kesme Makinesi, İmran Çatal Kaşık Takımları, Aprilla Kulak Burun Kıl Alma Aleti, Premier Işıklı Epilasyon Aleti, Oyuncak Büyük İnşaat Seti 3’lü, Badminton Seti gibi beklediğiniz pek çok ürün yeni haftada Hakmar mağazalarında %50 lere varan indirimlerle satışa sunuluyor.

Hakmar mağazalarına özel olarak çok daha hesaplı fiyatlara satılacak bu kaliteli ürünler müşteriler tarafından yoğun talep göreceğinden dolayı kısa sürede tükeneceğini unutmayın. 18 Ağustos tarihli Hakmar mağazalarının yayınladığı aktüel ürün kataloğunda bulunan ürünler stoklarla sınırlı sayıda satışa sunulacaktır. Katalogda görüp beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünler için acele edin stoklarla sınırlı bu ürün kampanyalarını kaçırmayın.

Hakmar 18 Ağustos 2016 Aktüel Ürün Katalogları