Hakmar 19 Kasım 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 19 Kasım Perşembe günü için hazırlamış olduğu aktüel ürünler kataloğunda bu hafta birçok ürün grubunda muhteşem indirimler mevcut. Hakmar kaliteli ürün uygun fiyatın adresi.

Hakmar 19 Kasım 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 19 Kasım Perşembe tarihinden itibaren satışa sunulacak ürünler listesi yayınlandı. Hakmar marketler her hafta hazırladığı aktüel ürün broşürlerindeki indirimlerle takipçilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Birçok kaliteli ürünü çok uygun fiyatlara ayağınıza kadar getiren Hakmar mağazalar zincirinde bu hafta Elektronikten giyime pek çok fazla üründe %50 lere varan indirimler mevcut. 19 Kasım Hakmar kataloğundaki ürün fırsatlarını kaçıran üzülecek bizden söylemesi. Cebini düşünen vatandaşlar Hakmar kataloğuna bakmadan alışveriş yapmıyor. Bunun dışında hesaplı alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar ise Hakmar mağaza zincirlerinin günlük, haftalık ve aylık indirimlerini takip ediyor. Hakmar mağazalarında satışa sunulacak tüm ürünler markalara göre garanti süreleri değişmekte olup aynı zamanda stoklarla ve renklerle sınırlı olarak satışı yapılmaktadır. 19 Kasım 2015 tarihinden başlayarak 1 hafta devam edecek bu indirim kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye eder iyi alışverişler dileriz.

Hakmar 19 Kasım öne çıkan ürünler:

  • KAWAİ Mini Full Hd Uydu alıcısı
  • PHİLİPS Şarjlı Saç Kesme Makinesi
  • FELİX Saç Düzleştirici
  • Bay Bayan Bornoz Takımı
  • RİTMİX 2 Gb Mp3 Çalar

Hakmar 19 Kasım – 25 Kasım Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 19 Kasım, 20 Kasım, 21 Kasım, 22 Kasım, 23 Kasım, 24 Kasım, 25 Kasım 2015 tarihlerinde geçerlidir.

  • Nilay

    Osmanlı kolye tekrar kampanya yapar mısınız. Bir çok kişi kaçırmışlar. Acil haftaya yaparsanız sevinirim.