Hakmar 20 Ağustos 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 20 Ağustos 2015 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta sizleri bekleyen ürün ve indirim fırsatlarını yazımızda bulabileceksiniz. Hakmar Aktüel ürünler kataloğuna mutlaka göz atın!

Hakmar 20 Ağustos 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 20 Ağustos 2015 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta indirim rüzgarları devam ediyor. Her geçen hafta geniş ürün yelpazesine birbirinden iddialı ürünleri katan Hakmar diğer rakipleriyle adeta kıran kırana bir yarın içerisinde. Tamı tamına 2 sayfalık dolu dolu muhteşem ürünler yeni haftada sizlerin beğenisine çıkıyor. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Hakmar aktüel ürün incelememize başlıyoruz. Hakmar aktüel ürünler kataloğunda inceleyeceğimiz ilk ürün Sinbo Elektirikli Ayaklı Izgara oluyor. İster evde ister pikniğe giderken kolayca yanınızda taşabileceğiniz muhteşem bir ızgara.  Kolayca çıkarılabilen ızagara ve tepsisi, kolay kurulabilen portatif ayaklar, temizlemesi kolay yüzeyi ile her mekanda kullanıma uygun bu ürüne sadece ve sadece 39,90 TL ödeyerek sahip olabileceksin. Üstelik 2 Yılda Sinbo garantörlüğünde. Hakmar ürün kataloğu  incelememiz tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi sizlerle inceleyeceğimiz bir diğer ürün ise misafirlerinize güzelce ikramlarda bulunabileceğiniz Çay seti oluyor. Şık ve estetik desenlere sahip 12 Parçadan oluşan bu oldukça kullanışlı çay set 9,95 TL indirimli fiyatıyla sizleri bekliyor. Hakmar aktüel ürünler kataloğunda gözümüze çarpan son fırsat ürünü ise Erkek/Kız çocuk sandalet oluyor. Rahat ve ortopedik tabını ile çocuğunuzun ayak sağlığını koruyan bu sıcak fırsat ürünü 7,95 TL fiyatı ile 20 Ağustos Perşembeden itibaren Hakmar raflarında satışa çıkıyor. Diğer fırsat ve indirimleri merak ediyorsanız diğer Hakmar aktüel broşürlerine mutlaka göz bir göz atın.

 Hakmar Aktüel Bu hafta öne çıkan ürünler

  • Sinbo Elektirikli Ayaklı Izgara
  • Çay seti
  • Erkek/Kız çocuk sandalet
  • Fled bayan short
  • Cam meyvelik
  • Çanta kız çocuk
  • Plastik erzak kabı
  • Oyuncak büyük inşaat seti

 Hakmar 20 Ağustos – 26 Ağustos Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 20 Ağustos, 21 Ağustos, 22 Ağustos, 23 Ağustos, 24 Ağustos, 25 Ağustos, 26 Ağustos 2015 tarihlerinde geçerlidir.