Hakmar 23 Temmuz 2015 Aktüel Ürün İndirimleri

Hakmar 23 Temmuz aktüel ürünler kataloğunda, kaliteli ürünler, indirimler ve cazip fiyatlar sizleri bekliyor olacak. Hakmar ile ürünleri toptan fiyatına satın almanın ayrıcalığını yaşayın.

Hakmar 23 Temmuz 2015 Aktüel Ürün İndirimleri

Hakmar 23 Temmuz Perşembe gününden itibaren satışa sunulacak ürünleri yayınladı. Bizde hakmar marketlerde satışa sunulacak ürünleri sizler için inceliyoruz. Hakmar bu hafta ilk broşüründe gözümüze takılan ilk ürün Klozet takımı oluyor, bu ürün hem kaliteli hemde piyasaya göre çok uygun 11,95 TL gibi bir fiyata satışa sunulmuş. Hakmar ayrıca her hafta olduğu gibi bu haftada giyim ve ayakkı ürünlerine önem vermiş. Kısaca baktığımızda; Bay ve bayan kapri,  şort, parmak arası terlik, çorap, şapka gibi bir çok giyim ürününü satışa sunmuş.  Diğer bir dikakt çeken ürün ise KAWAİ marka 2+1 ses sistemi 79,95 tl gibi cazip fiyata satışa sunulmuş, bu ürün Dvd, Bilgisayar ve televizyonlarla uyumlu olmakla beraber ayrıca kart okuyucusu bulunmakta olup 2 yıl garantisi vardır. Hakmar 23 temmuz için hazırladığı broşüründe çok fazla olmamasına rağmen fiyatlar uygun tutmuş. Sizler için Hakmar gelecek ütün broşürlerini aşağa ekledik, inceleyip hangi ürünü satın alacağınıza karar verebilirsiniz. İyi Alışverişler

Hakmar Aktüel Bu hafta öne çıkan ürünler

  • KAWAİ marka 2+1 ses sistemi
  • Klozet takımı
  • Bay ve bayan terlik
  • Wikinson 3 bıçaklı traş bıcağı 8’li
  • Porselen Kase
  • Ne alırsan 1,50 Tl kampanyası

Hakmar 23 Temmuz – 29 Temmuz Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli Not:

Hakmar Aktüel ürünler 23 Temmuz, 24 Temmuz, 25 Temmuz, 26 Temmuz, 27 Temmuz, 28 Temmuz, 29 Temmuz 2015 tarihlerinde geçerlidir.