Hakmar 25 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 25 Ağustos 2016 gününe özel indirimli olarak satışa çıkaracağı aktüel ürün kampanyalarının bulunduğu kataloğu yayınladı. Hakmar marketleri kaliteli ürün uygun fiyatın adresi.

Hakmar 25 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 25 Ağustos Perşembe tarihli yeni aktüel ürün broşürlerindeki fırsat ürünleri belli oldu. Her hafta birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri indirimli fiyatlara satışa sunan Hakmar marketleri bu haftayada cazip indirim fırsatlarının yer aldığı indirim kataloğu ile giriş yapıyor. İndirim denilince akla gelen marketler zinciri olan Hakmar mağazalarında her kesim bütceye uygun yüzlerce ürün satışa çıkıyor. Hakmar aktüel ürün kataloğu takipçileri 25.08.2016 günü onlarca kaliteli marka ürüne çok hesaplı fiyatlara sahip olabilecek.

Hakmar 25 Ağustos 2016 günü dikkat çeken indirimli ürünler ise ; Okulların başlaması ile birlikte çocukların ihtiyacı okul ürünleri yeni haftada Hakmar mağazalarında satışa çıkıyor. Ayrıca Küçük Orta ve Büyük Boy Escape marka Valiz Çeşitleri, Kız ve Erkek Model Çalışma Masası ve Sandalyesi, Bay ve Bayan Ayakkabı Çeşitleri, Giyim ve Tekstil ürünleri gibi pek çok ürün yeni haftada Hakmar mağazalarında %50 lere varan indirimlerle satışa sunuluyor.

Onlarca ürün indirim kampanyalarının bulunduğu Hakmar 25 Ağustos 2016 Perşembe tarihinde satışa sunulan aktüel ürünlerinin bulunduğu indirimli fırsat broşürlerin sayfalarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Hakmar aktüel ürün broşüründe bulunan ürünler sınırlı sayıda ve renkte satışa sunulacaktır. Stoklarla sınırlı bulunan bu kampanyalı ürünlerden faydalanabilmek için indirim günlerin ilk günü erken saatlerde Hakmar mağazalarına uğramayı unutmayın.

Hakmar 25 Ağustos 2016 Aktüel Ürün Katalogları