Hakmar 26 Kasım 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 26 kasım aktüel ürünler kataloğunda bu hafta kaliteli ürünler muhteşem fırsatlar sizleri bekliyor olacak. Hakmar mağazalarında bu haftaki aktüel ürün fırsatları kaçmaz.

Hakmar 26 Kasım 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 26 Kasım Perşembe günü için hazırladığı aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Birçok kaliteli ürünü her hafta piyasaya göre çok uygun fiyatlara satışa sunan hakmar mağazaları bu haftayada dopdolu bir broşür hazırlamış. Hakmar hazırladığı bu broşür ile müşterilerini ve bilhassa takipçilerinin yüzünü güldürmeye devam edecek gibi gözüküyor. Hakmar marketlerinden alışveriş yapan vatandaşlar piyasaya göre ürünü hem ucuz almış oluyor hemde aynı ürüne fazla para ödemediği için parası cebine kalıyor. 26 Kasım Hakmar kataloğunun rağbet göreceğini düşündüğümüz en kaliteli fırsat ürünü ise; Arzum Seramik Taban Ütü oluyor. Bu ütü 2200 Wat gücünde, özel seramik taban, ayarlanabilir sürekli buhar çıkışı, şok buhar, dikey buhar ve sprey gibi özellikleri bulunan bu ürün 2 yıl firma garantisi bulunmakta olup hakmar marketlere özel 49,90 TL gibi uygun bir fiyata satışa sunuluyor. Hakmar marketlerde satışa sunulacak tüm ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olup hızlı bir şekilde tükenmektedir. Hakmar 26 Kasım 2015 tarihinden itibaren satışa sunulacak bu ürünleri kaçırmamanızı tavsiye eder iyi alışverişler dileriz.

Hakmar 26 Kasım öne çıkan ürünler:

  • Arzum Seramik Taban Ütü
  • Çift kişilik Yatak Örtüsü
  • SİNBO Traş Makinesi
  • Çocuklar için Oyuncak Çeşitleri

Hakmar 26 Kasım – 2 Aralık Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 26 Kasım, 27 Kasım, 28 Kasım, 29 Kasım, 30 Kasım, 1 Aralık, 2 Aralık 2015 tarihlerinde geçerlidir.