Hakmar 3 Aralık 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 3 Aralık Çarşamba günü için hazırladığı cazip indirimli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Yeni hafta Hakmar marketlerde birçok üründe muhteşem fiyatlar sizleri bekliyor.

Hakmar 3 Aralık 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 3 Aralık 2015 yeni hafta aktüel ürün kataloğunda muhteşem ürün fırsatları ve cazip indirimleri kaçıran üzülecek. Her hafta olduğu gibi bu haftada pek fazla üründe çok cazip indirimli fiyatlar sunan Hakmar mağazalarının hazırladığı yeni hafta katoğunda Giyimden, elektroniğe, gıdadan, meşrufata birçok üründe hesaplı fiyatları görmek mümkün. Özellikle indirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar Hakmar mağazlarının yayınladığı her hafta aktüel ürün broşürünü takip ederek piyasaya göre aynı ürünü Hakmar marketlerinden çok daha ucuza almanın keyfini yaşıyor. Hakmar marketler zinciri mevsimlere ve günümüzün şartlarına göre hazırladığı broşürde bu aralar kış ürünlerini görmek mümkün. Lafı daha fazla uzatmadan bu haftanın dikkat çeken aktüel ürünü ise kış mevsiminin vazgeçilmezi Sinbo Katı Meyve Sıkacağı oluyor. Ergonomik basit ve şık tasarım, Elma, Armut, portakal, havuç gibi meyvelerin suyunu kolaylıkla sıkabileceğiniz bu ürün paslanma çelik gövdeye sahiptir. 2 Yıl firma garantili olan bu ürüne ise Hakmar marketlere özel sadece ve sadece 97,50 TL ödeyerek sahip oalbileceksiniz. 3 Aralık Hakmar mağazalarında satışa sunulan bu ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olmakla beraber hızlıcak tükenecektir. Hakmar her zaman kaliteli ürünü piyasaya göre çok daha uygun fiyata bulabileceğiniz market.

Hakmar 3 Aralık 2015 öne çıkan ürünler:

  • Efba Mini Fırın
  • Arzum Saç Kurutma Makinesi
  • Sinbo Katı Meyve Sıkacağı
  • Porland 24 Parça Yemek Takımı
  • Tek kişilik Battaniye ve Çift kişilik Yorgan

Hakmar 3 Aralık – 9 Aralık Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 3 Aralık, 4 Aralık, 5 Aralık, 6 Aralık, 7 Aralık, 8 Aralık, 9 Aralık 2015 tarihlerinde geçerlidir.

  • Ahmet kayahan

    İnternet üzerinden alabilirmiyim denizlide hakmar yok