Hakmar 3 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 3 Mart Perşembe tarihli aktüel fırsat ürünlerinin bulunduğu broşürleri yayınladı. Perşembe günlerinin merakla beklenen indirim kataloğunda bu hafta bomba gibi fırsatlar mevcut.

Hakmar 3 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 3 Mart 2016 tarihinde mağazalarında satışa sunacağı fırsat ürünleri belli oldu. Her hafta yaptığı indirim kampanyaları ile adından söz ettiren ve vatandaşların ilgi odağı haline gelen Hakmar marketlerde yine kaliteli markaların ürünlerinde muhteşem indirimli fiyatlar görmek mümkün. Hakmar marketlerden alışveriş yapan vatandaşlar kaliteli ürünlere çok cazip fiyatlara sahip olmanın keyfini yaşıyor. Kaçırılmayacak fırsatların yer aldığı katalogda yüzlerce üründe fevkalede indirimlerin olduğunu görmekteyiz. Bu indirimleri gören vatandaşlar Hakmar marketlere akın edeceğini düşünüyoruz. Bu fırsat ürünlerini kaçıran üzülecek. Yeni haftada satışa sunulacak hem kalitesiyle hemde fiyatı ile müşteriler tarafından yoğun talep görecek fırsat ürünü ise; Arzum Speedmix Blender Set oluyor. 600 Wat gücünde 750ml kapasiteli parçalama haznesi, paslanmaz çelik çırpma telleri, ısıya dayanıklı paslanmaz çelik uclu çubuk, çift taraflı çelik bıçak ve kaymayı önleyici taban gibi birçok özelliği bulunan bu ürün 3 yıl Arzum garantisi bulunmakta olup Şok marketlere özel 84,90 TL gibi başka bir yerde bulamayacağınız fiyata saışa sunuluyor. İndirim denilince akla gelen marketler zinciri arasında yer alan Hakmar marketlerde yeni haftada muhteşem indirimler sizleri bekliyor. Katalogda bulunan ürünler sınırlı stok ve renklerde satışa sunulacağından hızlıca tükenmektedir. Bu yüzden fırsat tarihinden itibaren Hakmar mağazalarına uğramanızda fayda var. En güncel Hakmar aktüel ürün katalogları için bizi takip etmeye devam edin.

Hakmar 3 Mart 2016 Aktüel Ürün Broşürleri

  • Ayşenur

    Ne demek bebek arabasi 169 TL ya aynısını gördüm ve pahalı geldiği için alamamıştım . Ne kadar da şanslıym bu kaçmamalı ☺

  • Aysel

    Kaşıklar yeterince uygun ve kullanışlı bir arkadaşım da görmüştüm ama o daha çok para vermişti neyseki burda uygun ☺

  • Belinay

    Oyuncak kutusunu çok beğendim ve içindeki oyuncaklar yeterince ilgi çekici yiğeniminde seveceğine eminim ☺ . Gelince alacağım kaçırmak istemem.