Hakmar 30 Temmuz 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Şok market 29 Temmuz aktüel ürünler kataloğunda bu hafta muhteşem indirimli ürünler var. Hakmar kalitesiyle birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere mutlaka bir göz atın.

Hakmar 30 Temmuz 2015 Aktüel Ürün Fırsatları

Hakmar 30 Temmuz 2015 aktüel fırsatlar kataloğu bu hafta yine kaliteli fırsatları ve inanılmaz ürünleri ile siz değerli müşterilerinin beğenisine sunuyor. Haftanın broşürünü incelediğimizde birbirinden gerekli ve gerçekten işinize yarayacağını düşündüğümüz birçok ürünü, cazip fiyatlarla haftanın kataloğunda sizler için bir araya getirmiş. Daha fazla uzatmadan kısaca 30 Temmuz 2015 kataloğundan sizlere bahsedelim. Hakmar bu hafta sizlere tek sayfa dop dolu içerikli bir broşür ile karşılıyor. Adına ve kalitesine yakışır fırsat ve indirimleri sizlerle buluşturan Hakmar aktüel broşüründe inceleyeceğimiz ilk fırsat ürünü herkesin ihtiyacı olan şık ve ergonomik tasarımlı oldukça kullanışlı bir cep telefonu karşımıza çıkıyor.  Telefonunuzda ihtiyacınız olan her şey bu telefonda desek yanlış olmaz, Şık ve güçlü tasarım ile hem hafif hemde ergonomik. Çift simkart özelliği sayesinde de çift hat kullanmak zorunda olanlar için çift telefon derdine son 2 hattınızı bir telefonda kullanabileceksiniz. 2 yıl da üretici firma garantisi altında olan bu sıcak fırsat ürünü 89,90 TL gibi piyasaya göre çok uygun fiyata satışa sunulmuş. Hakmar aktüel kataloğunda bu hafta dikkat çeken bir diğer ürün ise patlamaz, yırtılmaz dayanıklı uzayan hortum olmakta.  22,90 TL gibi bir fiyata satışta olacak bu ürün 5 m ve 15 m uzunluğuna kadar çıkabilen ve işiniz bittiğinde kendiliğinden kısalan bahçe ve sulama hortumu 30 Temmuz perşembeden itibaren satışa sunulacaktır. Diğer fırsat ve ürünleri aşağıdaki broşürden inceleyebilirsiniz.

Hakmar Aktüel Bu hafta öne çıkan ürünler

  • Mutfak robotu
  • Çift hatlı cep telefonu
  • Kilim ve paspas şönil
  • Uzayan hortum
  • Puset katlanır
  • Sele köşeli kare sepet
  • Resimli duvar sticker
  • Bebe maması bebelac

Hakmar 30 Temmuz – 5 Ağustos Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 30 Temmuz, 31 Temmuz, 1 Ağustos, 2 Ağustos, 3 Ağustos, 4 Ağustos, 5 Ağustos 2015 tarihlerinde geçerlidir.