Hakmar 4 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 4 Ağustos 2016 tarihli merakla beklenen aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Yeni haftada Hakmar mağazalarında pek çok kaliteli marka ürünler cazip fiyatlara raflarda yerini alıyor olacak.

Hakmar 4 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 4 Ağustos Perşembe günü mağazalarında indirimli olarak satışa sunacağı ürün fırsatlarının bulunduğu kataloğu yayına aldı. Özellikle indirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşların ilgi gösterdiği Hakmar marketlerinde bu hafta mutfak ürünleri, çocuk oyuncakları, giyim ürünleri, temizlik ürünleri ve gıda ürünlerine kadar pek çok çeşit ürün grubunda cazip indirimler bulunuyor. 4 Ağustos 2016 Hakmar aktüel ürün kataloglarındaki fırsat ürünleri %50 lere varan indirimlerle yeni haftada satışa sunuluyor.

Hakmar 4 Ağustos 2016 günü dikkat çeken indirimli ürünler ise şunlar; Sinbo 7319 Kettle, Vivaldi Tencere Set 6 Parça Sütlük Hediye, Sinbo Dijital Mutfak Terazisi, Bisiklet 16 Jant, Pedallı Araba, Alesta Life Masa ve Sofra Katlanabilir, %100 Deri Bay Ayakkabı, Fileli Raket Seti, Oyuncak Sürtmeli Savaş Uçağı – Motorsiklet gibi ürünler müşteriler tarafından ilgi görecek kampanyalı ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Hakmar mağazalarının yeni hafta için yayınladığı aktüel indirim kataloğunda bulunan pek çok ürün piyasaya göre çok daha avantajlı fiyatlara satışa çıkıyor. 4 Ağustos Hakmar aktüel ürün kataloğunda bulunan tüm ürünler sınırlı sayıda ve renkte satışa sunulacak olup bu ürün kampanyalarından yararlanabilmek için acele edin. En güncel Hakmar aktüel ürün katalogları için bizi takip etmeye devam edin.

Hakmar 4 Ağustos 2016 Aktüel Ürün Katalogları