Hakmar 6 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 6 Ağustos Perşembe günü için hazırladığı aktüel ürün kataloğu, rehabet görecek birbirinden güzel ürünler bulunuyor. Hakmar bu hafta ürünleriyle baya bi iddialı.

Hakmar 6 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 6 Ağustos Perşembe günü için beklenen haftanın ürün kataloğu nihayet yayınlandı. Bu hafta hakmar kataloğunda inanılmaz fırsatlar sizleri bekliyor. Gün geçtikçe geniş ürün yelpazesine bir yeni ürünü daha katan Hakmar market tüketicinin ihtiyacına uygun yeni ürünlerle karşınızda. Bu hafta diğer haftaların aksine dop dolu 3 sayfalık bir broşür hazırlayan Hakmar bu hafta adından bir hayli söz ettirecek gibi. Lafı çok daha fazla uzatmadan bu hafta Hakmar Aktüelin ilk sıcak fırsat ürünü modern ve dinamik ebeveynler için şık ve çok yönlü bebek arabası sizlerle. Şehirde ve tatilde dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu oldukça kullanışlı Bebek arabasında yok yok; Ergonomik ve rahat tutma kolları, çift yönlü kullanım sistemi, üç kademeye kadar tam yatabilen oturma yeri, zararlı güneş ışınlarına karşı bebeğinize üstün koruma ve daha birçok özelliği bulunan bu harika fırsat ürününü 149,90 TL gibi piyasaya göre çok uygun fiyat ve ödeme kolaylığıyla sizlerin beğenisine sunuyor. Haftanın dikkat çeken bir diğer fırsat ürünü ise Ultra sessiz Notebook soğutucu oluyor. Birinci sınıf malzemesi ve 140×140 mm’lik süper sessiz fan ile birleştirilerek hazırlanan bu Notebook soğutucu bilgisayarınıza güçlü hava akımı, sürekli serinlik sağlayarak daima yüksek hız ve tam performans imkanı sizlere sunuyor. Bu fırsat ürüne 12,90 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz. Haftanın Hakmar Aktüel broşüründe sizlerle tanıyacağımız son ürün ise SABAN Marka Rutubet giderici sizlerle. Kristal kapsüllerin gücüyle çevrenizde bulunan aşırı nemi hanesinde toplayarak sulu bir çözeltiye dönüştürerek ortamda bulunan rutubeti, kötü havayı söker atar. Sizlere daha ferah ve yaşanılabilir ortam sunan bu ürün 12,90 TL fiyatıyla bu hafta Hakmar reyonlarında sizleri bekliyor olacak. Daha birçok indirim ve fırsat için Hakmara uğramayı ihmal etmeyin der sizlere keyifli alışverişler dileriz.

Hakmar Aktüel Bu hafta öne çıkan ürünler

  • Bebek arabası
  • Notebook soğutucu
  • Rutubet giderici
  • Oyuncak sürtmeli araba
  • Seyahat sırt çantası bayan
  • Oyuncak et bebek
  • Çocuk güneş gözlüğü
  • Vakumlu hurç
  • Çocuk plaj ayakkabı

Hakmar 6 Ağustos – 12 Ağustos Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Hakmar Aktüel ürünler 6 Ağustos, 7 Ağustos, 8 Ağustos, 9 Ağustos, 10 Ağustos, 11 Ağustos, 12 Ağustos 2015 tarihlerinde geçerlidir.