Hakmar 8 Eylül 2016 Aktüel Ürün Kataloğu

Hakmar 8 Eylül 2016 tarihinde indirim olarak satışa sunulacak kampanyalı ürünlerin yer aldığı aktüel ürün katalogları yayınlandı. Hakmar yeni hafta aktüel indirim fırsatlarını kaçırmayın.

Hakmar 8 Eylül 2016 Aktüel Ürün Kataloğu

Hakmar 8 Eylül Perşembe günü mağazalarında indirimli olarak satışa sunacağı fırsat ürünleri belli oldu. Vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik ürünlerde her hafta kampanyalar hazırlayan Hakmar marketleri bu haftada okulların yakın zamanda başlayacak olması nedeniyle öğrencilerin okul ihtiyacı olan ürünlerde %50 lere varan muhteşem indirimler mevcut. Toptan fiyatına parekende satışın adresi olan Hakmar mağazalarında bu hafta sadece çocukların okul ihtiyaclarına yönelik ürünlerde kampanyalar bulunmakta.

İndirim denilince ilk akla gelen marketler arasında yer alan Hakmar mağazalarında 8 Eylül 2016 indirim günlerinde hem velileri hemde çocukları sevindirecek okul ürünlerinde cazip indirimler bulunuyor. Hakmar aktüel ürün kataloğunda yer almakta olan kampanyalı ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı sayıda satışa sunulacağından hızlı bir şekilde tükenecektir. Sizde okul alışverişlerinizi uygun fiyatlara yapabilmek için 08.09.2016 tarihinde Hakmar mağazalarına uğramayı unutmayın.

Hakmar 8 Eylül 2016 Aktüel Ürün Katalogları