Şok 1 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 1 Haziran tarihli muhteşem indirimlerin yer aldığu indirim kataloğunu yayınladı. Şok marketlerde Hoş geldin on bir ayın sultanı sloganıyla satışa çıkacak indirimli aktüel ürünleri kaçırmayın.

Şok 1 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 1 Haziran 2016 günü mağazalarında satışa çıkacak indirimli ürünlerin bulunduğu aktüel ürünler kataloğu yayında. Şok marketleri yeni haftada yaptığı muhteşem indirimli ürün kampanyaları ile ramazan ayına merhaba diyor. Haftalık Şok indirim fırsatlarını takip eden vatandaşlar piyasaya göre pek çok ürünü çok daha hesaplı fiyatlara satın alma imkanı buluyor. 1 Haziran günü Şok mağalazarında her evin ve kişinin ihtiyacı çok fazla çeşitli ürünü inanılmaz indirimli fiyatlara reyonlarında satışa sunan Şok mağazalarında indirimler bitmek bilmiyor. Rakiplerine göre çok daha fazla üründe indirim kampanyaları sunan Şok marketlerde haziran ayı ilk indirim fırsatlarında yüzlerce üründe hesaplı fiyatlar siz değerli müşterilerini bekliyor olacak. 1 Haziran 2016 Şok marketlerde özellikle bayan müşterileri tarafından son haftalarda yoğun bir şekilde talep edilen Sinbo Çelik El Blenderi satışa çıkıyor. Bu ürün 700ml kapasitesili karıştırma haznesi olup 350W gücünde, ayrılabilir gövdesi, sessiz çalışabilme özelliği, paslanmaz metal ayak ve duvar askısı gibi özellikleri bulunuyor. Şok marketlerine özel 34,90 TL gibi cazip fiyata, istenildiği takdirte kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile satın alabileceğiniz bu ürünün 2 yıl üretici garantisi bulunmaktadır. Şok marketler zinciri sadece indirimli ürün fırsatlarıyla kalmayıp belirli miktar üzeri alışveriş yapan müşterilerine bazı ürünleri çok daha hesaplı fiyatlara satın alma fırsatı sunmaya devam ediyor. Şok aktüel ürünler kataloğunda 1 Haziran 2016 tarihinden itibaren satışa çıkacak ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olup yoğun talep göreceğinden hızlıca tükenecektir. Ramazan ayına özel bu indirimli ürün fırsatlarından satın alabilmek için Şok marketlerine fırsat tarihi ilk günü erken saatlerde uğramayı unutmayın.

ŞOK Market 1 Haziran 2016 Aktüel Ürünler

 • Seda

  Pratik işler için çek bırak el rondosu harika işe yarıyor dediler tavsiyelere uyup hemen alacağım 😊

 • Eylül

  Yiyeceklerde harika kampsnyalar sunulmuş . Haftalık gelen hediyelerde çok güzel Ramazan da olmasa

 • Emel

  Raf altı düzenleyici nasıl kullanılıyor acaba ? Ne kadar kullanışlı?

 • Yiğit

  Mini abajür tam da eskilerden kalma gibi estetik duygusu harika Gözü hoş şeyler sevenler için harika bir ürün

 • Kübra

  Zen çay bardağından istiyordum daha bir kaç gün önce çok şanslıymışım harika ürünleri kaçırmamak lazım dimi ? ☺

 • Derya

  Akyıldızn tencereleri hakkında hep iyi şeyler duydum almak fırsat olmamıştı. İnşallah bu sefer alabilirim

 • Ferda

  Mor ışık sinek öldürücü önceden kullanan var mı sineklerle başım belada kesin çözümse eğer alacağım. 🤔

  • Neriman

   Kesin çözüm bizzat kendim kullandım. Kesinlikle kaçırmayın

 • Tülay

  Seyyar tüplü pişiriciyi daha önce bi yerde gördüm. Çok hoştu ama kullanamam diye korkmuştum ama burda görünce dikkatimi çekti gelince bakacağım

 • Feride

  Çelik el blendri almak istiyordum ama bu kadar ucuz olacağı aklıma gelmezdi. Bu kadar uygunken alınmalı .