Şok 10 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 10 Ağustos 2016 tarihinden itibaren geçerli olacak aktüel ürün kampanyalarının bulunduğu indirim kataloğunu yayınladı. Şok marketleri indirim fırsatları yeni haftadada tüm hızıyla devam ediyor.

Şok 10 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 10 Ağustos Çarşamba tarihli merakla beklenen indirim kataloğunu yayınladı. Birbirinden güzel ürün kampanyalarının yer aldığı yeni haftaya özel olarak hazırlanan aktüel ürün kataloğunda yüzlerce çeşit ürün gruplarında muhteşem avantajlı fiyatlar sizleri bekliyor olacak. Her hafta Çarşamba günlerine özel yaptığı indirim kampanyaları ile adından söz ettiren Şok mağazaları bu haftada müşterilerini memnun edecek pek çok ürün fırsatını satışa sunuyor. Piyasada satılan pek çok farklı ürünü 10 Ağustos 2016 günü Şok mağazalarında çok daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Şok 10 Ağustos 2016 günü öne çıkan fırsat ürünleri ise şunlar; Sinbo STM 5700 Çay Seti, Paşabahçe Papatya Çay Seti 12 Parça, Slikon Neşeli Kurabiye Kek Kalıbı Farklı Renklerde, Maraşım 500ml Dondurma Çeşitleri İkincisi %50 indirimli, 25 TL Üzeri alışverişlerinizde Yudum Ayçicek Yapı 1 lt 5,00 TL, 2’li Pasta Seti gibi pek çok işinize yarayacak ürün hesaplı fiyatlara Şok mağazalarında satışa çıkıyor olacak.

Özellikle indirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar haftalık olarak yayınlanan Şok aktüel indirim kataloğunu takip ederek piyasada satılan pek çok ürüne çok daha avantajlı fiyatlara sahip olabiliyor. Katalogda yer almakta olan tüm bu ürünler Şok 10 Ağustos 2016 gününden itibaren reyonlarda yerini alacak olup sınırlı renklerde ve sayıda satışa çıkacaktır. Yoğun ilgi ve talepden dolayı hızlı bir şekilde tükenecek bu ürünlerden alabilmek için acele edin stoklarla sınırlı bu ürün kampanyalarını sakın kaçırmayın.

ŞOK Market 10 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler

  • Kübranur

    Paşabahçe o harika bardaklarını Şok marketlerde yine bize uygun fiyatlara sunmuş neden yararlanmayalım ki ?

  • Eren

    Çay seti durmadan çay içen bir aile için ideal bir ürün hem kolay hem kullanışlı eğer çok çay içiyorsanz almalısınız 🙂

  • Hande

    Harika pasta ürünleri gelmiş şirin şirin pastalar yapmak için Şoka uğramalıyız 🙂