Şok 12 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 12 Ağustos 2015 Aktüel ürünler kataloğunda bu hafta indirim çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Muhteşem fırsatların yer aldığı Şok market aktüel kataloğundaki ürünleri kaçırmayın!…

Şok 12 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 12 Ağustos Çarşamba aktüel ürünler kataloğunda kaliteli ürünler ve indirimli fırsatlar sizleri bekliyor olacak. Her hafta olduğu gibi bu haftada çılgın indirimleriyle müşterisinin ilgisini çeken Şok market geleneği bozmuyor ve indirim fırsatlarını ayağınıza kadar getiriyor. Sizleri daha fazla bekletmeden muhteşem Şok fırsatlarının ve yer aldığı aktüel ürünler kataloğunu incelemeye başlayalım. Tam tamına 4 sayfalık geniş bir ürün yelpazesinden oluşan dolu dolu bir broşür bu hafta Şok market müşterisinin beğenisine sunuluyor. Broşürlerde ağırlıklı olarak gıda ürünleri ve mutfak gereçlerine oluşan ürünler yer almaktadır. Şok market aktüel ürün kataloğunda bu hafta sizler için inceleyeceğimiz ilk fırsat ürünü; CODEGEN Tablet oluyor. Estetik dizayn, kullanışlı menü ve hızlı işletim sistemiyle bir tabletten beklenenden daha fazlasını sizlere sunan bu tableti eminiz kaçırmak istemeyeceksiniz. Özellikle uygun fiyat ve taksitli ödeme seçeneğiyle gerçekten karılmayacak bir fırsat.  Bu harika ürünün fiyatlarına geçecek olursak 7’’ Tablet çeşitleri 99,00 TL, 9’’ Çift Çekirdek Tablet çeşitleri 119,00 TL, 10’’ Çift Çekirdek Tablet çeşitleri 139,00 TL , 10’’ Dört Çekirdek Tablet çeşitleri/ 9’’ IPS Ekran Tablet çeşitleri 149,00 TL gibi oldukça hesaplı fiyatı ve taksitli seçeneği ile ödeme kolaylığıyla şimdiden müşterisinin yoğun ilgisini göreceğini düşünüyoruz. Bunun yanında Tabletinizi düşmelere, darbelere ve bunlara bağlı çizilme, kırılmalara karşı etkin bir biçimde koruma sağlayacak Codegen 9’’Unıversal Tablet Kılıfı da sadece 19,90 TL’ye satışta olacak. Bu hafta öne çıkan bir diğer fırsat ürünü ise; SİNBO SBS 4433 Vücut Yağı Analizli Dijital Baskül satışa sunulacak. Bu muhteşem Dijital Baskül İle vücudunuzdaki yağı, vücut öz suyunuzu, kas ve kemik ölçümünü ve yağ ölçümünüzü ölçebileceksiniz. Piyasada aynı kalitede ürünlere oranla 29,90 TL fiyatıyla ürün farkını gösteriyor. Daha fazla fırsat ve indirimler için Şok market aktüel ürünler kataloğuna göz atmadan geçmeyin.

ŞOK Market Bu hafta öne çıkan ürünler:

  • Çelik çöp kovası
  • Flora klozet takımı
  • Bayan çıt çıt body
  • Goblen kilim çeşitleri
  • CODEGEN Tableti
  • Codegen 9’’Unıversal Tablet Kılıfı
  • SİNBO SBS 4433 Vücut Yağı Analizli Dijital Baskül

ŞOK 12 Ağustos – 18 Ağustos Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli Not:

Şok Aktüel ürünler 12 Ağustos, 13 Ağustos, 14 Ağustos, 15 Ağustos, 16 Ağustos, 17 Ağustos, 18 Ağustos 2015 tarihlerinde geçerlidir.

  • lutfi

    Mersin silifke caddesi ve istiklal caddesindeki bayiilerinizde kesinlikle tablet satisa sunulmamistir ,