Şok 13 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 13 Nisan Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Şok market yeni haftada muhteşem indirimli ürünleri mağazalarında satışa sunmaya devam ediyor.

Şok 13 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 13 Nisan 2016 tarihinde marketlerinde satışa çıkacağı ürünlerin bulunduğu aktüel ürün kataloğunu yayınladı. Yeni haftada yine Şok marketlerde muhteşem ürün kampanyaları mevcut. Haftalık ürün broşürlerinde pek çok ürün çeşitinin yanı sıra cazip indirimli kampanyalar sayesinde dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Her hafta birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri mağazalarında sergilemeye devam eden Şok marketlerde 13 Nisan günü yine her evin ihtiyacı ürünlere yer verilmiş. Özellikle kadınların ilgisini pek çok fırsat ürünü karşımıza çıkıyor. Haftanın fırsat ürünü hem fiyatı hemde kalitesi ile Fantom Ecologic Süpürge oluyor. İki farklı teknoloji su filtreli veya toz torbalı kullanım tek süpürgede, 2200 W maximum emiş gücü, 2 kademeli ayarlanabilir hız kontrolü, ıslak ve kuru vakumlama, 9 lt su tankı kapasitesi ve 4 lt toz kapasitesi bulunan bu ürün 2 yıl üretici firma garantili olup 129,90 TL gibi cazip bir fiyata satışa çıkıyor. İstenildiğiniz takdirte bu ürünü kredi kartına 9 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Şok marketlerden alışveriş yapan vatandaşlar her zaman karlı çıkmaya devam ediyor. Şok market 13 Nisan günü reyonlarda sergilenecek bu ürünler sınırlı stok ve renklerde satışa çıkacaktır. Sınırlı adet satışa çıkacak bu muhteşem indirimli ürün fırsatları için acele edin, fırsatları sakın kaçırmayın.

ŞOK Market 13 Nisan 2016 Aktüel Ürün Broşürleri

  • Kübra

    Toz Torbalı süpürge gelmiş hiç beklemiyodum ben şok 😱 Gelmesi zor birseydi ama gelmiş kaçırmayacam ☺

  • Tülay

    Pijama altı gelmiş hemde cepli 🙂 Çoğu cepsiz oluyor ve bu sinir bozucu . Neyse ki ceplisi geldi canım Şok İyi ki varsın 🙂