Şok 13 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 13 Temmuz 2016 gününe özel olarak hazırladığı indirimli ürünlerin yer aldığı aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Şok marketler haftalık indirim kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor.

Şok 13 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 13 Temmuz tarihli aktüel ürün kataloğunda sizleri şok edecek indirim fırsatları bulunuyor. Şok market Temmuz ayı aktüel ürün kataloglarında muhteşem indirimli ürünleri mağazalarında satışa sunmaya devam ediyor. İndirim denilince ilk akla gelen marketler arasında yer alan Şok marketler zinciri yine bir çok kaliteli markanın ürünlerini müşterilerine %50 lere varan indirimlerle satışa çıkarıyor. Her hafta içi ve hafta sonu olmak üzere marketlerinde satışa sunulacak ürünleri önceden hazırladığı aktüel ürün broşürleri ile vatandaşlara duyuran Şok market işinize yarayacak pek çok ürünü piyasaya göre çok daha uygun ve hesaplı fiyatlara sahip olmanızı sağlıyor. Şok Market 13 Temmuz tarihli indirim kataloğunda Sinbo cam su ısıtıcısı, Funny slide kırmızı yeşil kaydırak, Katnalabilir pratik mangal ve 32 Parça piknik seti gibi ürünlerde cazip fiyatlar bulunuyor. Yeni haftada hem fiyatı hemde kalitesi ile müşteriler tarafından yoğun şekilde talep edilen Sinbo Blender Seti ürününü çok uygun fiyata satışa sunuyor. Ayarlanabilir gövde, sıcak karışımlarda kullanıma uygun paslanmaz metal ayak, çıkarılabilir çırpıcı, sessiz çalışabilme özelliği, saklama kabı olarak kullanılabilen ve bulaşık makinesinde yıkanabilen karıştırma haznesi ve kullanımı kolay hafif pratik tasarımı sayesinde mutfağınızda isteyeceğiniz muhteşem bir ürün. Şok marketlerine özel 59,90 TL gibi avantajlı fiyata sahip olabileceğiniz bu ürünü sakın kaçırmayın. 2 yıl garantisi bulunan bu ürüne istenildiği takdirte 6 taksit imkanı ilede sahip olmak mümkün. Katalogda bulunan indirimli ürünler 13 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Şok mağazalarında sınırlı sayıda ve renkte satışda olacağından hızlıca tükeneceğini unutmayın. Haftalık Şok market aktüel ürün fırsatlarını en erken haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

ŞOK Market 13 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler

 • Fatima

  LG nin telefonlarnı 700’lerde görmek mümkün değil sanırdım ama mümkünmüş . G4 de güzel bir telefon olduğunu duymuştum bu kadar uygun olacağı aklıma gelmezdi 🙂

 • Bayram

  Artık mangalların katlanabilir olanları var . İnsan hayret ediyor. Ama güzel birşey hiç olmazsa çok yer kaplamaz 🙂

 • Yasemin

  Seramikden kek kalıpları gelmiş kek onda daha güzel daha lezzetli oluyor. Eve alınmalı bir ürün 🙂

 • Gaye

  Bahçesi olanlar için harika bir kaydırak gelmiş 🙂 Çocuğu olanlar alıp bahçe olmasada balkona koymalı 🙂 Harika vakit geçirmek isteyen çocuklara göre 🙂

 • Fatma

  Cam su ısıtıcısı en son geldiğinde o kadar çok satmıştı ki yetişip alamamıştım ınşallah bu sefer fazla gelir ve alabilirim.