Şok 14 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Katalogu

Şok Market 14 Ekim çarşamba günü gelecek aktüel ürün kataloğunda sizler için hazırladığı birbirinden güzel ürün fırsatlarını ve cazip indirimleri kaçırmayın.

Şok 14 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Katalogu

Şok market 14 Ekim 2015 tarihli ürün broşüründe yeni hafta da geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine çok cazip ürünler sunan mağazada, muhteşem indirimler sizler bekliyor olacak. Şok market aktüel kataloğu yine fırsatlarla dolup taşıyor, teknoloji ürünleri ağırlıklı olan ürün yelpazesinde giyimden, gıdaya ve temizlik ürünlerine kadar yüzlerce ürünü uygun fiyatlara bulmanız mümkün olacak. Şok marketlerinin indirim ürünü olan Samsung Galaxy E5 Cep telefonu merak edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu ürün 5″ Super amelod ekran, 1.5 GB ram, 4 çekirdekli işlemci, 16 GB hafıza, 5 mP ön ve 8 Mp arka kamerası gibi bir çok özelliği bulunmaktadır.  2 yıl Samsung Türkiye garantili olan bu ürünün fiyatı ise 799.00 TL olarak belirlenmiş. Şok market broşürlerinde hangi ürünlere ne kadar indirim olduğunu belirtilirken müşterilerinin eski fiyatlar ile yeni fiyatlar arasında karşılaştırma yapmalarına imkan sağlıyor. Haftanın çok satacağını ve talep göreceğini düşündüğümüz fırsat ürünü Singer dikiş makinesi oluyor. Bayanlar bu fırsatı kaçırmayın. 8  farklı değişik dikiş ve dekoratif desen verme, Çift iğne kullanılabilme, 4 adımda ilik açabilme, Elektronik pedal gibi özellikleri bulunan bu ürünün fiyatı ise piyasa fiyatının çok altında 269.00 TL  gibi uygun bir rakama Şok marketlerde satışda olacak. Unutmadan bu ürünün 9 taksit seçeğini bulunmakta olduğunu belirtelim. Tüm marketlerin geleneği haline gelen LAV marka çay bardakları, su bardakları, baharatlıklar ve dekorlu saklama kabları çok cazip fiyatlara Şok reyonlarında yerlerini alacak. Şok marketlerde bu hafta Cem marka karnıyarık tenceresi 29,95 ve Grantit tava ise 19.95 TL gibi cazip fiyatlara satışda. Stoklarla sınırlı olan bu muhteşem indirimli ürünler 14 Ekim Çarşamba tarihinden itibaren şok marketlerde satışa çıkacak. Ürünlerin çok çabuk tükendiğini hatırlatır iyi alışverişler dileriz.

ŞOK Market Bu hafta öne çıkan ürünler:

  • Samsung Galaxy E5 Cep telefonu
  • Singer Dikiş makinesi
  • Cem tava ve tencereler
  • Aksiyon kamerası
  • Bay/Bayan yağmurluk
  • Çift kişilik nevresim ve yorgan takımları

ŞOK 14 Ekim – 20 Ekim Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli Not:

Şok Aktüel ürünler 14 Ekim, 15 Ekim, 16 Ekim, 17 Ekim, 18 Ekim, 19 Ekim, 20 Ekim 2015 tarihlerinde geçerlidir.

  • Beren

    Gözüme bir kaç ürün kestirdim. İnşALLAH bitmeden yetişirim. Şok gıda ürünlerindede çok güzel indirimler yapıyor, geçen hafta patates vardı hala indirimdemi acaba?