Şok 14 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 14 Eylül 2016 gününe özel olarak hazırlanan aktüel ürün kataloğu yayında. Yüzlerce ürün çeşitinde fevkalede indirim fırsatlarının yer aldığı yeni hafta Şok market aktüel ürün kampanyalarını kaçırmayın.

Şok 14 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 14 Eylül tarihli aktüel indirim broşürlerinde kaliteli ürünler cazip indirimli fiyatlara sizleri bekliyor olacak. Yeni haftada Şok mağazalarında evinizin ve kişisel ihtiyacınız olan pek çok ürünü hesaplı fiyatlara satın alma imkanı bulabileceksiniz. Her hafta müşterilerine özel yayınladığı aktüel ürün fırsatları sayesinde adından söz ettirmeye devam eden Şok marketleri, müşterlerine piyasaya göre aynı ürünü mağazalarında çok daha avantajlı rakamlara satışa sunmaya devam ediyor. Şok Market 14 Eylül 2016 gününe özel olarak olarak hazırladığı ve muhteşem indirim kampanyalarının bulunduğu aktüel ürün kataloglarını takip edenler kaliteyi ucuza almanın keyfini yaşıyor olacak.

Şok 14 Eylül 2016 tarihli indirim günlerinde öne çıkan fırsat ürünleri ise; Sinbo Şarjlı Saç Kesme Makinesi, Lisanslı Erkek/Kız Çocuk Çantası, Trend Beslenme Kabı, Sleepy Islak Mendil Havlusu 280 Yaprak, Head & Shoulders 600ml Şampuan Çeşitleri, Rulo Santranç Takımı, Yazı Tahtası + Painter Pano, Pritt Kalem ve Boya Çeşitleri ve Okulda çocuklar için lazım olan pek çok çeşit üründe muhteşem indirimler ve hesaplı fiyatlar ürünleri yeni haftada Şok mağazalarında satışa çıkıyor.

Şok Market aktüel ürün kataloglarını takip eden vatandaşlar kaliteyi ucuza almaya devam ediyor. İndirim denilince ilk akla gelen marketler zinciri arasında yer alan Şok marketleri bu haftayada bomba gibi indirim fırsatları ile giriş yapıyor. Yeni haftada %50 ye varan indirimlerle satışa çıkacak indirimli ürünleri gören fırsat takipçileri Şok mağazalarına akın edecek.  14 Eylül Şok marketlerinde satılacak bu ürünler stoklarla sınırlı olup yoğun ilgi ve talepden dolayı hızlıca tükecektir.

ŞOK Market 14 Eylül 2016 Aktüel Ürün Katalogları

  • Hande

    Gezerin panduflarni kullandım ve çok iyiler çocuğumda memnun kaldı 🙂

  • Hande

    Bu haftada okul ürünleri ön plandalar 🙂 Bu sefer kaçıramam bu fırsatı 🙂