Şok 15 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 15 Haziran Çarşamba indirim gününe özel kampanyalı ürünlerin bulunduğu kataloğu yayınlandı. Çocuklarınız için karne hediyesi olacak pek çok ürün yeni haftada Şok marketlerinde satışa çıkıyor.

Şok 15 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 15 Haziran 2016 tarihli muhteşem indirimli ürün fırsatlarının yer aldığı aktüel ürün broşürleri yayında. Şok marketleri yeni haftada okullarında bitmesiyle beraber özellikle çocuklarınıza muhteşem bir karne hediyesi olacak pek çok ürünü mağazalarında satışa sunuyor. Kaliteli markaların ürünlerini hesaplı fiyatlara marketlerinde satışa çıkaran Şok mağazalarında, yine işinize yarayacak pek fazla ürün bulunmakta. Şok marketlerden alışveriş yapan vatandaşlar her zaman kaliteyi ucuza almaya devam ediyor. 15 Haziran 2016 günü Şok mağazalarında satışa çıkacak Seg büro tipi buzdolabı, Elektrikli scooter, Kawai 7″ Tablet, Uzaktan kumandalı araba ve gıda ürünlerinde çok cazip indirimli fiyatlar sizleri bekliyor olacak. Şok market 15 Haziran çarşamba günü yaptığı indirim kampanyaları ile adından söz ettirecek gibi gözüküyor. Yeni haftada özellikle çocuklarınızın sevineceği bir ürün olan Pilsan Akülü Traktör Şok marketlerinde uygun fiyata satılan ürünler arasında dikkat çeken fırsat ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı anahtar sistemi, ileri ve geri vites, patentli ayarlanabilir koltuk, gazdan ayağı çektiğinizde otomatik frenleme, kansorejen madde içermez, 3+ yaş için uygun, 50 kg taşıma kapasitesi, arkadan çekişli 6v motoru bulunan bu ürün Şok marketlerine özel 219,00 TL gibi baş yerde bulamayacağınız fiyata istenildiği takdirte 9 taksit imkanı ile satışa çıkıyor. Şok marketlerinde bu hafta reyonlarda yerini alacak ürünlerin çoğu karne gününe özel çocuklarınızın isteyeceği ürünlerden oluşuyor. Piyasaya göre çok daha hesaplı fiyatlara satılacak bu ürünler 15 Haziran günü sınırlı stok ve yoğun ilgiden dolayı hızlıca tükeceğini unutmayın. En güncel Şok market indirimli ürün kampanyalarından haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

ŞOK Market 15 Haziran 2016 Aktüel Ürünler

 • Erol

  Sanal gerçeklik gözlüğünü hep çok istemisimdir ama hep pahalıya rasladm . İnşallah çok yollarlar ve kalır yetişemezsem üzülürüm.

 • Sinan

  Uzaktan kumandalı arabalar kaç yaş kullanabilir 5 yaş uygun mu ?

 • Kemal

  İş yerleri için böyle buzdolabları çok kullanışlı oluyor ekomomik yönden de uygun . Gelince iyice inceleyip alınmalı.

 • Kayra

  30 tl ye scooter bu kadar uygun yaz da geldi tam scooter sürmelik hemen çocuklara alınmalı 🙂

 • Sena

  Led ışık elektrik gittiği zaman hemen elin altında bulunması gerek . Fiyatı da çok ucuz hemen alacağım

 • Gaye

  119 tl ye bu marka bir tablet almak çok zor . Geldiyse kesinlikle alınmalı