Şok 15 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 15 Temmuz Aktüel ürünler Çarşambadan itibaren birbirinden güzel ve cazip fırsatlarla sizleri bekliyor. Bu hafta mutlaka Şok market Aktüel ürünler kataloğuna bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Şok 15 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu bayramda bu fırsatlar kaçmaz! Şok 15 Temmuz Aktüel Ürünler kataloğunda büyük fırsatlar sizleri bekliyor. Şok markette geleneksel hale gelen Fırsatlar Çarşambaya başlar sloganıyla 15 Temmuz Çarşamba günü birbirinden güzel ve ses getirecek ürün ve fiyat seçenekleriyle siz değerli müşterilerinin karşısına çıkıyor. Şok market fırsatlarının ilki her eve lazım neredeyse evlerin olmazsa olmazı SEC marka Uydu Alıcılı LED TV sadece 649,00 TL. Akbank, Word kart, maximum karta peşin fiyatına 9 taksit gibi kolay ödeme kolaylığıyla alıcının gözdesi haline geliyor, bu ürüne mutlaka göz atın, bu fiyata bu kaliteye bu ürün kaçmaz. Diğer bir fırsat ürünümüzde Codegen Falcon D90 Araç içi kamera; bu ürün 2,5 TFT LCD ekran, 120 derece görüntüleme açısı, gece görüş özelliği, yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesi, 2 yıl üretici firma garantisi ile 37,90 TL gibi çok çılgın bir fiyatla sizleri bekliyor. Üstelik peşin fiyatına 6 taksit kolaylığı ile. Son fırsat ürünümüzde milyonların tutkusu haline gelen selfie çılgınlarını ilgilendiren bir ürün. Bu ürün selfie çekerken daha düzgün ve kolaylıkla resimlerinizi çekebilmenize yarayacak oldukça kullanışlı Rengârenk selfie çubukları sizi Şok market reyonlarında 15 Temmuz’dan itibaren bekliyor olacak. Bu ürünün fiyatı 10,95 TL gibi çok uygun fiyata ve farklı renk seçenekleriyle sizlerle oalcak. Bu Çarşamba bu fırsatlar kaçmaz!

ŞOK Market Bu hafta öne çıkan ürünler:

  • Küçük fener
  • Saatli kompresör
  • Autokit lüks halı paspas
  • Komple serme oto minderi
  • Powebank portatif jarj cihazı
  • Autokit trafik ve yangın söndürme seti
  • Vantuzlu telefon ve navigasyon tutucu

ŞOK 15 Temmuz – 21 Temmuz Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not:

Şok Aktüel ürünler 15 Temmuz, 16 Temmuz, 17 Temmuz, 18 Temmuz, 19 Temmuz, 20 Temmuz, 21 Temmuz 2015 tarihlerinde geçerlidir.

  • Gizem

    Selfie çubuğu gelmiş yaşasın. Fiyatıdfa çok uygun kimse almasın ben alayım ilk 😀