Şok 16 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 16 Aralık Çarşamba günü satışa sunacağı ürünlerin bulunduğu broşürü yayınladı. Kaliteli markaların muhteşem fırsat ürünleri ve cazip indirimler şok marketlerde sizleri bekliyor olacak .

Şok 16 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 16 Aralık Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi haline gelen aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Şok market bu haftada satışa sunduğu ürünlerde %50 ye varan indirimler bulunuyor. Kaliteli ürün uygun fiyatın adresi Şok marketlerdeki yeni hafta ürünlerini kaçıran üzülecek. Bu haftanın aktüel ürün broşüründe daha çok bayanların ilgisini çekeceği mutfak ürünleri yer aldığını görüyoruz. 16 Aralık Şok Market kataloğunda dikkatleri üzerine toplayacak 9,90 TL lik fırsat ürünlerini kaçırmak istemeyeceksiniz. Broşürün ikinci sayfasında yer alan bu indirimli ürünleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Şok marketlerin yayınlamış olduğu kataloğu her hafta takip eden takipçileri yine hesaplı alışveriş yapmanın keyfini yaşayacak. Haftanın bayanlar tarafından dikkat çekeceğini düşündüğümüz fırsat ürünü ise; Sinbo Elektrikli Cezve oluyor. Türk kahvesi için ideal bu ürün 0,4 lt hazne kapasitesi, aşırı ısınmaya karşı çift emniyetli sistem, 110 cm kablo uzunluğu, farklı renk seçenekleri gibi özellikleri bulunmakta olup 2 yıl üretici garantisi bulunmaktadır. Piyasada bulamayacağınız fiyata Şok marketlere özel sadece ve sadece 19,95 Tl ye satılacak bu ürünü kaçırmamanızı öneriyoruz. Oldukça fazla üründe indirime giden şok marketler zinciri bu haftada müşterisinin ve aktüel katalog indirimlerini takip eden vatandaşın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu çarşamba Şok marketlere uğramayı unutmayın. Şok 16 Aralık 2015 Çarşamba gününden itibaren satışa sunulacak bu ürünler mağaza stokları ile sınırlı olmakla beraber her mağazada bulunmayabilir.

ŞOK Market 16 Aralık 2015 öne çıkan ürünler

  • Sinbo Elektrikli Cezve
  • Mini El Rondosu
  • Seramik Kaplama Tava
  • El Tost Makinesi
  • Paşabahce Renkli Çay Takımı

ŞOK 16 Aralık – 22 Aralık Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not;

Şok Aktüel ürünler 16 Aralık, 17 Aralık, 18 Aralık, 19 Aralık, 20 Aralık, 21 Aralık, 22 Aralık 2015 tarihlerinde geçerlidir.