Şok 16 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 16 Mart 2016 tarihli muhteşem fırsatların bulunduğu aktüel ürün kataloğunu yayınladı. Yeni hafta Şok mağazalarında satışa sunulacak indirimli kampanyalı ürünleri sakın kaçırmayın.

Şok 16 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 16 Mart Çarşamba günü mağazalarında sergileyeceği aktüel fırsat ürünleri belli oldu. Yeni hafta Şok aktüel kataloğunda cazip indirimli ürün fırsatları sizleri bekliyor olacak. Türkiye’ nin en çok beğenilen mağazaları arasında yer alan Şok market hafta içi ve hafta sonu indirimleri sayesinde vatandaşların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Aynı ürüne çok daha fazla ödemek istemeyen vatandaşlar alışverişlerini Şok mağazalarından yapmaya devam etmekte. 16 Mart günü Şok marketlerde Yapı market ve bahçe ürünlerinde %70 lere varan muhteşem indirimler bulunuyor. Broşürlere baktığımızda diğer haftalara göre daha az ürün gurubunda indirme gittiğini görüyoruz. Şok 16.03.2016 tarihli haftanın dikkat çeken fırsat ürünü ise; Sinbo Blender Seti oluyor. 200 W gücünde, çıkarılabilir paslanmaz çelik çubuk başlık, paslanmaz çelik bıcak, 2 farklı hız ayarı, 700ml kapasiteli ve ölçekli karıştırma kabı, kesme kabı ve duvar askısı gibi özellikleri bulunan bu ürünü piyasa göre çok daha uygun 59,90 TL gibi bir fiyata sahip olmanız mümkün. World, Bonus, Maximum, Card finans, Axess gibi kartlara 6 taksit imkanı bulunan bu ürünü kaçırmayın. Sinbo marka ürünün arızalı olması durumunda evinizden alıp tamir veya değişim yapıb evinize kadar teslim yaptığını unutmayın. Katalogda bulunan ürünler Şok 16 mart 2016 tarihinde sınırlı sayıda satışa çıkarılacağından hemen hızlı bir şekilde tükeneceğini düşünüyoruz.

ŞOK Market 16 Mart 2016 Aktüel Ürün Broşürleri

  • Ayla

    Saç kesme makinesinden eşime almam lazım o da bıktı kuaförlerden ☺ Eli de marifetli makine de çok güzel işe yarar ☺

  • Cemre

    Demek ki 1 damak yerine şimdi 2 damak yiyebiliriz ? Damağı çok sevmeme rağmen fiyatı vok geliyordu birde çok çikolata yiyen biri olunca haliyle pahalı da geliyodu ama şimdi 2 tane yiyip kendimi ödüllendirebilirim ??