Şok 17 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 17 Ağustos 2016 günü mağazalarında satışa sunacağı indirimli aktüel ürün fırsatlarını duyurdu. Şok market fabrikadan halka hepsi iyi marka sloganıyla yoluna devam ediyor.

Şok 17 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 17 Ağustos tarihli muhteşem ürün kampanyalarının bulunduğu aktüel ürün kataloğunu yayınladı. Yüzlerce ürün fırsatının yer aldığı yeni hafta indirim kataloğunda birbirinden güzel ürünler cazip fiyatlara satışa sunulacak. Şok mağazalarında her hafta gıda, elektronikli ev aletleri, mutfak aletleri, giyim, çocuklar için oyuncak çeşitleri ve kozmetik ürünlerine kadar pek çok ürün %50 lere varan indirimlerle reyonlarda yerini alıyor. 17 Ağustos 2016 Şok marketlerinde çarşamba günü vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görecek bu ürün fırsatlarına tükenmeden sahip olabilmek için acele edin.

Şok 17 Ağustos 2016 günü öne çıkan fırsat ürünleri ise şunlar; Sinbo Turbo Blender, Sinbo Çift Taraflı Döküm Tava, Sinbo Tırnak Bakım Seti, 25 TL üzeri alışverişlerinizde geçerli 3’lü Pril Bulaşık Sıvısı Avantaj Paketi 9,00 TL, Emotion Sprey Deodorant, Carte D’or – Raid – Komili gibi bilindik marka ürünlerde fevkalede indirimler, Piyale makarna ve çorbalık çeşitleri gibi ürünler muhteşem avantajlı fiyatlarla yeni haftada Şok marketlerinde satışa sunuluyor.

Özellikle indirimli fiyatlara alışveriş yapmak isteyen vatandaşların uğrak yeri haline gelen Şok marketleri yüzlerce üründe avantajlı fiyatlar sunarak müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Broşürlerde yer alan tüm bu ürünler Şok 17 Ağustos 2016 gününden itibaren mağazalarda yerini alacak olup sınırlı stok ve renklerde satışa sunulacaktır. Yoğun ilgi ve talepden dolayı hızlı bir şekilde tükeneceğini düşündüğümüz bu indirimli ürünlerden alabilmek için acele edin stoklarla sınırlı bu ürün kampanyalarını sakın kaçırmayın.

ŞOK Market 17 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler

 • Mehmet

  Harika kampanyaların olduğu bir hafta olmuş Şokda 🙂 Böyle kampanyaları hep bekleriz 🙂

 • Nisa

  Yiyecek reyonunda %50 indirimler yine gelmiş 🙂 Daha sık yapmalılar bence 😊

 • Merve

  Saç maşası cok uyguna gelmiş. Bir kaç dakikada harika saçlar edinilebilir 🙂

 • Hale

  Su ısıtıcısının kablosuzları daha bir seviliyor 🙂 Heralde ele dolanmadığından 🙂 almak lazım

 • Gaye

  Wooow elektrikli tekli ocak ilk defa duydum ama harika birşeye benziyor bayıldım gelir gelmez alacağım 🙂

 • Elif

  Turbo blender dedikleri gibi mi ? Buz kırma özelliği iyi mi ? Kullanan biri yardım edebilir mi?

 • Hande

  Döküm tavalar gelmiş hemde 2 taraflı . Ne zamandır beklediğim bir üründü iyi ki geldi 🙂 Teşekkürler Şok