Şok 17 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 17 Şubat 2016 Çarşamba tarihinde satışa çıkaracağı aktüel ürünler belli oldu. Yeni hafta aktüel ürün kataloğunda yine muhteşem indirim kampanyalarıyla dolu fırsatlar bulunmakta.

Şok 17 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 17 Şubat 2016 Çarşamba fırsatlarının bulunduğu broşürler yayınlandı. Bu haftada yine ucuz alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar Şok marketlere uğramadan edemeyecek. Kaliteli markaların ürünlerine çok hesaplı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Şok marketler zinciri her hafta Çarşamba günleri yaptığı indirim kampanyalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Türkiye’ nin nerdeyse her yerinde mağazası bulunan Şok Marketlerin haftalık ve aylık indirim kataloglarını takip eden vatandaşlar kaliteyi ucuza almanın keyfini yaşıyor. Yeni hafta Şok broşürlerinde Elektronikten, giyime, mutfak aletlerinden, gıda ürünlerine kadar yüzlerce üründe muhteşem indirimler görmek mümkün. Şok marketlerde satılacak ve müşterileri tarafından talep göreceğini düşündüğümüz fırsat ürünü ise; Fantom Islak ve Kuru Elektrikli Süpürge oluyor. 1800 Wat motor gücünde, 2050 mms yüksek emiş gücü, 4 lt toz kapasitesi, 5 metre kablo uzunluğu, 5 lt kirli su tank kapasitesi, Kenar köşe ve koltuk temizleme aparatları gibi birçok özelliği bulunan bu ürün 3 yıl Fantom garantisi bulunmakta olup Şok marketlere özel 119,00 TL lik fiyatıyla kaçmaz dedirtecek fırsat ürünü olarak görmekteyiz. Üstelik world, bonus, card finans, akbank, maximum gibi kartlara 6 taksit imkanıda bulunuyor. Yeni haftada Mutfak aletleri ve gıda ürünleri ağırlıklı aktüel ürün kataloğunda Şok yaratacak indirim fırsatları sizleri bekliyor. 17 Şubat Şok marketlerde saymakla bitireceğimiz fırsat ürünlerinden almak için kampanya tarihinde erken saatlerde Şok marketlere uğramanızı tavsiye ederiz. Her hafta güncel Şok aktüel ürün katalogları için bizi takip etmeye devam edin. Keyifli alışverişler dileriz.

ŞOK Market 17 Şubat 2016 Aktüel Ürün Broşürleri

  • Deniz S.

    Elektrikli süpürge fiyatı ne kadarda ucuz öle, alacağım kaçarı yok. Ayrıca Şok marketlerde sleepy ıslak mendil kampanyası devam ediyormu?