Şok 18 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok market 18 Kasım aktüel ürünler kataloğunda bu hafta cezbedici kampanyalar sizleri bekliyor. Şok her zaman fabrikadan halka en uygun fiyatı sunan marketler zinciri olmaya devam ediyor.

Şok 18 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 18 Kasım 2015 tarihli yeni aktüel ürün broşüründe kaliteli ürünler cazip fiyatlara satılıyor. Birçok kaliteli üründe muhteşem indirim yapan şok marketler bu haftaya damgasını vuracak gibi gözüküyor. Şok marketler grubu bu hafta daha çok kataloğunda elektronik ürünlere yer vermiş. Buhar kazanlı Ütüden, saç kesme makinesine, Navigasyondan, Taşınabilir şarj aletine kadar birçok elektronik üründe muhteşem indirimler mevcut. Şok market yeni broşürdeki indirimli ürünleri kaçıran üzülecek. 18 Kasım 2015 tarihinde diğer marketlerin hazırladığı broşürlere göre çok daha fazla ürün grubuna yer veren Şok marketler zinciri aynı zamanda daha uygun fiyatlarada yer vermiş. Saymakla bitiremeyeceğimiz yüzlerce üründe muhteşem indirimleri gören Şok takipçileri 18 Kasım Çarşamba gününü iple çekiyor. Her hafta çarşamba günleri yayınlanan ve binlerce kişinin merakla beklediği şok market aktüel kataloğunu sizler için yayınlıyoruz. Tüm bu ürünler yörelere göre değişkenlik gösterebilir, bazı Şok marketlerinde bulunmayabilir. Ayrıca bu ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı sayıda satış yapılacaktır. Bu yüzden Şok marketlerde 18 Kasım 2015 tarihinden itibaren satışa sunulacak bu ürünler hızlıca tükeneceğinden acele etmenizde fayda olduğunu hatırlatıyoruz. Şok marketlerde birbirinden değişik ürünler yine raflardaki yerini alacak. İşte 18 Kasım gününe özel satışda olacak aktüel ürün broşürlerindeki ürünler listesini aşağıda paylaşıyoruz.

ŞOK Market 18 Kasım öne çıkan ürünler

  • SİNBO Katı Meyve sıkacağı
  • SİNGER Buhar Kazanlı Ütü
  • Evrak ve Laptop Çantası
  • SİNBO Saç Kesme makinesi
  • Roadstar Navigasyon

ŞOK 18 Kasım – 24 Kasım Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not;

Şok Aktüel ürünler 18 Kasım, 19 Kasım, 20 Kasım, 21 Kasım, 22 Kasım, 23 Kasım, 24 Kasım 2015 tarihlerinde geçerlidir.

  • Hülya S.

    Fırsatlar mükemmel ancak tüm marketlere gelmiyor bu ürünler ondan şikayetciyim. Burdan bakıyorum markete gidiyorum bir hevesle ancak gelmedi cevabını alınca sonuç hüsran. Lütfen şok sesimi duy ve bu ürünleri tüm marketlerinize gönderin