Şok 18 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 18 Mayıs gününe özel aktüel ürün kampanyalarının yer aldığı kataloğu yayınladı. Takipçiler tarafından merakla beklenen yeni hafta Şok aktüel kataloğunda yine muhteşem indirimler bulunuyor.

Şok 18 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 18 Mayıs 2016 tarihli indirimlerin yer aldığı aktüel ürünler kataloğu dağıtılmaya başlandı. Bilhassa indirimli alışveriş yapmak isteyenlerin uğrak yeri haline gelen Şok marketlerde yine muhteşem ürün fırsatları sizleri bekliyor olacak. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerin yer aldığı yeni hafta Şok 18 Mayıs aktüel fırsat kataloğunda %50′ lere varan indirimli cazip fiyatlarla ürünler raflarda yerini alıyor olacak. İndirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar her hafta Şok aktüel ürün kataloğundaki ürün fırsatlarını takip ederek evinin ve kendisinin ihtiyacı bir çok ürünü çok daha avantajlı fiyatlara satın alabiliyor. Bilindik markaların ürünlerininde bulunduğu yeni hafta Şok market kataloğunda Tıraş makinesi, kamp ürünleri, gıda ve temizlik ürünleri, otomatik çadır, uyku tulumu, çocuk salıncağı gibi pek çok kaliteli üründe muhteşem avantajlı fiyatlar olduğunu görüyoruz. 18 Mayıs 2016 Şok mağazalarından satışa sunulacak ürünler arasında haftanın en dikkat çeken fırsat ürünü ise; Sinbo Tıraş Makinesi oluyor. Özellikle erkekler tarafından yoğun ilgi görecek bu ürün su geçirmez ve yıkanabilir, mükemmel konforlu tıraş sağlayan çift bıçaklı sistem, kullanışlı bıyık, sakal ve favori düzeltme fonksiyonu, 45 dakika tıraş süresi bulunan bu ürün 8 saatte tam olarak şarj olabilmekte. Şok marketlere özel 29,90 TL gibi giyata satılacak bu ürünün 2 yıl üretici garantisi bulunmakta. Her hafta mağazalarında pek çok ürün çeşitinde muhteşem indirimler hazırlayan Şok marketleri, bu haftayada yüzlerce ürün fırsatının bulunduğu ve muhteşem indirimlerin yer aldığı bir katalog hazırlamış. Kaliteyi ucuza satın alabileceğiniz Şok marketlerin 18 Mayıs 2016 tarihinden itibaren başlayacak indirim günlerinde satılacak fırsat ürünlerinden satın almak için acele edin, stoklarla sınırlı bu ürün kampanyalarını kaçırmayın. En güncel Şok Market haftalık aktüel indirim katalogları için bizi takip etmeye devam edin.

ŞOK Market 18 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler

 • Tülay

  Otomatik çadırın diğerine göre daha kolay kurulacağını düşünüyorum. Bu yüzden hemen alacağım tembel insanlar için en kullanışlısı .

 • Gamze

  Uyku tulumu sadece 1 kere kullandım o kadar rahat bir ürünki anlatamam alacağım gelsin.

 • Sena

  Kamp sandalye ve tabureleri nasıl ama yeterince kullanışlı mi bilen var mı ?

 • Mehmet

  Tıraş makinesi güzelmiş hem yıkanabilir olması da harika bir özellik diğer türlü çok uğraştırıyo teşekkürler şok .