Şok 19 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok market 19 Ağustos 2015 Aktüel ürünler kataloğunda birbirinden güzel ürünler ve cazip fiyatlar sizleri bekliyor. Bu hafta şok indirim ürünlerini kaçırmak istemeyeceksiniz.

Şok 19 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 19 Ağustos 2015 Çarşamba aktüel ürünler kataloğunda bu hafta kaliteli ürünler, cazip fırsatlar ve muhteşem indirimler sizleri bekliyor. Yeni haftada yep yeni ürünleriyle müşterisini kucaklayan Şok market fırsatları ayağınıza kadar getiriyor.  Her evin ihtiyacı muhteşem ürünlerin yer aldığı haftanın broşürlerindeki ürünleri kaçırmayın. Tamı tamına 4 sayfalık geniş ürün yelpazesinden oluşan broşürü Şok market müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Bu hafta ilk dikkat çeken fırsat ürünü SİNBO Seramik Tabanlı Buharlı Ütü oluyor.  Bu harika ürün Seramik tabanı sayesinde mükemmel ütü yapma imkanı sunuyor. Sürekli yüksek buhar çıkışı ve kullanımı kolay kireç temizleme özelliği ile bu kullanışlı ütü 39,90 TL indirimli fiyatı ile piyasaya göre çok uygun bir fiyata satışda. Şok market broşüründe haftanın dikkat çeken bir diğer ürünü ise; Sıcak yaz aylarında size uzun süreler serinlik sağlayacak SİNBO Vantilatör oluyor. Bu vantialtör 75 W motor gücü, 3 kanatlı pervanesi ve kademeli ayarlanabilir özelliği bulunmakta. Alternatif ürünlere göre 39,90 TL fiyatıyla gerçekten bu fiyata bu ürün kaçmaz dedirtiyor. Bu hafta inceleyeceğimiz son sıcak fırsat ürünü ise, Selfie çılgınlarının rahebet göstereceği bir ürün olan Selfie çubuğu oluyor. Birbirinden güzel selfieler çekmenizi sağlayan bu muhteşem ürün, kauçuk kaplamalı ve yumuşak sapı sayesinde kolay tutuş imkanı ve her açıdan kolay çekim imkanını sizlere sunar. Sadece Şok marketlere özel 10,95 TL’lik fiyatıyla satın alınmak üzere müşterisini bekliyor olacak. Diğer fırsat ürünleri ve indirimler için Şok aktüel ürünler kataloğuna mutlaka bir göz atın.

ŞOK Market Bu hafta öne çıkan ürünler:

  • SİNBO Seramik Tabanlı Buharlı
  • SİNBO Vantilatör
  • Selfie çubuğu
  • DBK Akülü vidalama
  • DBK SB 500 L/R Darbeli matkap
  • Çift taraflı köpüklü bant
  • Sinbo dikey süpürge
  • Keçeli ütü masası kılıfı

ŞOK 19 Ağustos – 25 Ağustos Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli Not:

Şok Aktüel ürünler 19 Ağustos, 20 Ağustos, 21 Ağustos, 22 Ağustos, 23 Ağustos, 24 Ağustos, 25 Ağustos 2015 tarihlerinde geçerlidir.