Şok 20 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 20 Nisan Çarşamba günü marketlerinde satışa sunacağı fırsat ürünlerinin yer aldığı aktüel ürün kataloğunu yayınladı. Fabrikadan halka kaliteli ürünler uygun fiyatlara Şok marketlerde.

Şok 20 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 20 Nisan 2016 tarihli muhteşem indirimlerin bulunduğu aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Şok marketlerde Nisan ayı indirim fırsatları tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta yaptığı indirim kampanyalarına bu hafta bir yenisini ekleyen Şok marketler zinciri yine müşterilerine kaliteli markaların ürünlerini hesaplı fiyatlara satın olma imkanı sunuyor. Ucuz ve hesaplı alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar haftalık olarak yayınlanan Şok aktüel ürün kataloglarını takip ediyor. Şok Market 20 Nisan günü mağazalarında Elektronik, giyim, mutfak aletleri, temizlik ürünleri ve gıda ürünlerine kadar pek fazla ürün çeşitinde çok cazip indirimler bulunuyor. Dolu dolu dört sayfadan oluşan 20 Nisan Şok indirim kataloğunda hem fiyatı ile hemde kalitesi ile dikkat çeken fırsat ürünü ise; Tombik Akülü Araba oluyor. Mavi ve kırmızı renk seçeneği, 25 kg taşıma kapasitesi, Hız 3,5 Km/h, 6V şarj aleti, aşırı ısınmaya karşı devre koruma, elektronik korna, ileri ve geri vites butonu, hareket halinde yanan ön farlar, ayak gazdan çekildiği an otomatik fren ve kanserojen madde içermeyen çocuk sağlığına uygun hammadde ile üretimi gibi özellikleri bulunan bu ürün Şok marketlerine özel 169,00 TL gibi uygun fiyata satışa sunulacak. İsterseniz kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile satın alabileceğiniz bu ürünü kaçırmayın. 20 Nisan Şok market fırsatlarında ihtiyacınız olan pek fazla ürüne çok uygun fiyatlara sahip olabileceksiniz. Şok indirim günlerindeki fırsat ürünlerine sahip olmak için acele edin, stoklarla sınırlı bu ürün kampanyalarını kaçırmayın. Haftalık Şok market aktüel ürün fırsatlarını en erken öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

ŞOK Market 20 Nisan 2016 Aktüel Ürün Broşürleri

  • Hande

    Akülü araba 169 Tl çok uygun fiyat başka yerde baktım yok bu fiyata. Gelmesine de çok var bekleyecez gibi ama olsun değer ☺

    • Suzan

      Evet bencede kesinlikle almak lazım çocuklar için de harika oluyor kesinlikle kaçırmayın ☺