Şok 21 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 21 Eylül 2016 tarihli indirim günlerine özel olarak hazırladığı aktüel ürün kataloğunu yayınladı. İndirimli alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar yeni haftada Şok marketlerine akın edecek.

Şok 21 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 21 Eylül Çarşamba günü tüm müşterilerini şaşırtacak aktüel ürün fırsatları ile bu haftaya muhteşem bir giriş yapıyor. Yeni haftada oldukça yoğun ilgi görecek pek çok bilindik marka ürünleri uygun fiyatlara mağazalarında satışa sunuyor. Market alışverişlerinden elektroniğe kadar pek çok üründe avantajlı fiyatlar sunan Şok mağazalarında yüzlerce ürün çeşitinde indirim seçenekleri sayesinde müşteriler uygun fiyatlara alışverişlerini yapma imkanı buluyor. 21 Eylül 2016 Şok marketlerinin reyonlarında satışa sunacağı kampanyalı ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Şok 21 Eylül 2016 gününe özel dikkat çeken fırsat ürünler ise ; Sinbo Blender Seti, Sinbo Seramik Tabanlı Buharlı Ütü, Çift Mekanizmalı 160×200 Boyutlarında Stor Perde, Home Plus Kurutmalık, İnci Fişli Ütü Masası, Katlanır Yatak, Yağmurluk, Vernel Max Çamaşır Yumuşatıcı Çeşitleri, Tursil Leylak Bahçesi Çamaşır Deterjanı 4,5 kg gibi ürünler muhteşem indirimli fiyatlara bu hafta Şok mağazalarında satışa sunulacak.

Şok Market haftalık aktüel ürün kataloğundaki inanılmaz fırsatları gören vatandaşlar kampanyalı ürünlere sahip olabilmek için Şok mağazalarına yoğun ilgi gösterecek gibi görünüyor. Şok marketlerinde 21 Eylül 2016 tarihinden itibaren satışa çıkacak tüm bu ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olduğundan dolayı hızlıca tükeneceğini unutmamanız gerektiğini hatırlatır keyifli alışverişler dileriz. Haftalık olarak yayınlanan Şok aktüel ürün kataloglarından en erken haberdar olabilmek için bizi takip etmeyi sakın unutmayın.

Şok Market 21 Eylül 2016 Aktüel Ürün Katalogları

 • Hande

  Hurc gelmesi iyi oldu yakında yazlıklar kalkar doldururuz 🙂

 • Eren

  Tuvalet kağıtlığını ilk defa duyuyorum ve çok merak ediyorum hemen alıp deneyeceğim 🙂

 • Gayenur

  Piranha telefonunu yone uyguna satıyor böyle harika bir telefon bu fiyata bulmak zordu sağolsun Şok 🙂

 • Halee

  99 tl ye blender hemde tüm parçaları yeterince harika fiyatlar 🙂

 • Emine

  Katlanır yastık alçakta yatak misafiri çok olanlar için harika bir ürün hemen kur ve kaldır bu ürün çok gelmeli 🙂

 • Hande

  Seramik tabanlı ütüler güzel mi kullanışlı mı ? Sinbo hiç kullanmadım nasıl bir marka ?

  • Ayşenur

   Harika kesinlikle bu ürünü kaçırmayın 🙂