Şok 23 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 23 Aralık Çarşamba tarihinden itibaren satışa sunacağı aktüel ürün fırsatlarının bulunduğu kataloğu yayınladı. Yeni haftaya muhteşem indirim kampanyalarıyla giren Şok market fırsatlarını kaçırmayın.

Şok 23 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 23 Aralık 2015 Çarşamba günü satışa sunacağı fırsat ürünlerinin bulunduğu broşürü yayınladı. Yeni yıla gireceğimiz şu günlerde muhteşem kaliteli markaların ürünlerinin bulunduğu katalogda ayrıca %70′ e varan indirimlerde görmek mümkün. Elektronikten, tekstile, çocuk ve yetişkin oyuncaklarından, gıda ürünlerine kadar pek fazla üründe çok cazip indirimler sizleri bekliyor. Her hafta Şok marketlerin yayınladığı aktüel fırsat kataloğunu takip eden vatandaşlar aynı ürünü piyasaya göre hem çok daha uygun bir fiyata alıyor hemde cebinden daha fazla parası çıkmamış oluyor. 23 Aralık Şok marketlerde satışa sunulacak ürünler arasında bu hafta en çok bayanlar tarafından rağbet göreceğini düşündüğümüz fırsat ürünü ise; SİNBO Saç şekillendirme seti oluyor. 1000 Wat, 3 kademe hız ayarı, tek tuşla sıcaklık düşürme özelliği, 360 derece dönebilen kordon, asma halkası, aşırı ısınma koruması, 5 farklı kullanabileceğiniz başlık ( hava yoğunlaştırıcı, kıvırma maşası, nokta uçlu bigudi fırçası, büyük bigudi fırçası ve yarım fırça ) gibi özellikleri bulunan bu ürün 2 yıl Sinbo garantisi bulunmakta olup 59,90 TL gibi uygun fiyatıylada kaçırılmayacak fırsat ürünleri arasında yer almakta. Yeni haftada Şok mağazlarının yayınladığı broşürün 2. sayfasında yeni yıla özel ürünler görmek mümkün. Gıda ürünlerindede bir hayli indirime giden Şok market fırsatlarını kaçıran üzülecek diyoruz. Şok 23 Aralık 2015 tarihinde satışa çıkarağı ürünlerin bulunduğu katalogda tüm ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı olup tüm marketlerde bulunmayabilir. Her hafta Şok market aktüel ürün fırsatlarını en erken öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

ŞOK Market 23 Aralık 2015 öne çıkan ürünler

  • SİNBO Saç Şekillendirme Seti
  • PHİLİPS Sakal kesme ve şekillendirme Makinesi
  • Farklı Renklerde Dertsiz Masa Örtüsü
  • Alman Üretimi Ahşap Harf Oyunu
  • Paşabahçe Dekorlu Bardak, Mezze Tabak ve Servis Tabağı

ŞOK 23 Aralık – 29 Aralık Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not;

Şok Aktüel ürünler 23 Aralık, 24 Aralık, 25 Aralık, 26 Aralık, 27 Aralık, 28 Aralık, 29 Aralık 2015 tarihlerinde geçerlidir.