Şok 24 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 24 Ağustos 2016 günü marketlerinde indirimli olarak satışa sunacağı fırsat ürünleri belli oldu. Şok market aktüel ürün kataloğunda hangi ürünlerde ne kadarlık indirim yapılmış ve dahası sayfamızda.

Şok 24 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market 24 Ağustos Çarşamba tarihli aktüel ürünler broşürlerinde birbirinden güzel indirim ürünleri çebinize uygun hesaplı fiyatlarla sizleri bekliyor. Şok aktüel ürün kataloğuna baktığımızda diğer marketlere göre her zamanki gibi farkını göstererek yüzlerce ürün çeşitinde muhteşem indirim kampanyaları düzenlediğini görüyoruz. Her hafta farklı ürün çeşitlerini siz değerli müşterilerine en avantajlı fiyatlarla sunmaya devam ediyor. 24 Ağustos Şok marketleri hazırladığı ürün kampanyaları sayesinde yeni haftada vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen marketler zinciri oluyor.

Şok 24 Ağustos 2016 tarihli indirim günlerinde öne çıkan fırsat ürünleri ise; Sinbo Elektrikli Süpürge, Sinbo Erkek Bakım Kiti, Cem Stylish Stone 2’li Tava Set, Jova Çek Bırak El Rondosu, 7 Farklı Çeşit Plastik Ev Ürünleri, Superfresh Kayseri Mantısı 1 Alana 1 Bedava, Mintax Temizlik Ürünlerinde Muhteşem indirimler ve daha fazlası için yeni haftada Şok mağazalarına uğramayı sakın unutmayın.

Şok mağazalarında her kesim bütceye uygun ve her evin ihtiyacı pek çok ürün inanılmaz rakamlara satışa çıkıyor. Haftalık olarak yayınlanan indirim broşürlerini takip eden vatandaşlar kaliteyi ucuza almaya devam ediyor. Katalogda yer almakta olan tüm ürünler 24 Ağustos 2016 Şok marketlerinde sınırlı sayıda stok ve renklerde satışa sunulacağından hızlı bir şekilde tükenecektir. Şok marketlerinin hazırladığı bu kampanyalı fırsat ürünlerinde alabilmek için sabah erken saatlerde Şok mağazalarına uğramayı unutmayın.

ŞOK Market 24 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler

 • Pelin

  Bulaşıklıkher eve lazım bir malzeme bence her evde illaki olmalı 🙂

 • Feride

  Doğrayıcı beklenmedik uygun fiyata gelmiş 🙂 Fiyat bu kadar uygun olunca almamak kötü olur bu kadar fiyat inmişken almalı 🙂

 • Hacer

  Ayakkabı dolabı o kadar sık geliyor ki demekki tercih edilen bir ürün 🙂 Bu nedenle bu sefer alacağım 🙂

 • Sena

  Stone tavalar görünüşü için bile alınabilir şekilde o kadar ki güzel görünüyor dışardan 😊

 • Sinan

  Erkek bakım kiti hemde 45 tl ye bu harika indirimler kalbime inecek sonunda 🙂 Bu fırsat gerçekten kaçmaz 🙂

 • Lale

  Sinbo ürünleri yine ön planda 🙂 Sinbonun Elektrikli süpürgesi harika olduğunu biliyorum almak isteyenler tereddüt etmeyin 🙂