Şok 24 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 24 Şubat Çarşamba günü mağazalarında satışa çıkarağı fırsat ürünleri kataloğunu yayınladı. Her hafta olduğu gibi yine onlarca marka üründe muhteşem indirimler sizleri bekliyor olacak.

Şok 24 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 24 Şubat 2016 tarihli yeni aktüel ürün kataloğundaki fırsatlar belli oldu. Her hafta birbirinden güzel ve kaliteli indirimli fırsat ürünleri ile karşımıza çıkan Şok marketler bu haftayada bomba gibi fırsatlarla giriyor. İndirim denilince akla gelen marketler arasında yer alan Şok marketler zinciri yaptığı ürün kampanyalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Elektronikten, giyime, mutfak aletlerinden, gıdaya kadar evinizde ihtiyaç olacak tüm malzemeleri Şok marketlerde bulabilirsiniz. Şok katalog takipçileri her hafta yayınlanan fırsat kataloğunu takip ederek kaliteli ürünlere hesaplı fiyatlara sahip olabiliyor. Şok 24 Şubat Çarşamba gününden itibaren raflarda yerini alacak ve vatandaşlar tarafından rağbet göreceğini düşündüğümüz fırsat ürünü ise; Samsung Galaxy J5FN akıllı cep telefonu oluyor. 5″ büyüklüğünde ekran, 5 Mp ön ve 13 Mp arka kamera, 1 .5 Gb Ram, 1.2 Ghz 4 Çekirdekli yüksek performans işlemci, 2600 maH gücünde batarya, 8 Gb dahili hafıza, 128 Gb’ a kadar desteklenen depolama alanı ve 4G uyumlu bu telefon 2 yıl ithalatcı firma garantisi bulunmakta olup 799,00 TL gibi cazip bir fiyata Şok marketlerde yeni haftada satışa sunulacak. Fabrikadan direk halka satış yapması nedeniyle diğer marketlerde satılan aynı ürünü veya farklı markayı çok daha uygun fiyatlara Şok mağazalarında bulabilirsiniz. 24 Şubat Şok kataloğunda bulunan aktüel ürünler sınırlı stok ve renklerde satışa sunulacak olup bazı ürünleri tüm Şok marketlerinde bulamayabilirsiniz. Hеr hafta yeni ürünlerle karşımıza çıkan ve müşterileri tarafından ilgi gören ŞOK marketlerinin indirimli aktüel ürün broşürlerini en güncel haliyle sitemizden bulabilirsiniz.

ŞOK Market 24 Şubat 2016 Aktüel Ürün Broşürleri

  • Sena

    Yok artık Galaxy J5 500 mü ? Bu indirime bu telefon kaçacak gibi değil. Beklesem mi alsam mı ? Kaçmaz bu fırsat hemen almalı ?