Şok 25 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 25 Kasım Çarşamba günü için hazırladığı aktüel ürün kataloğu yayınlandı. Birçok kalteili üründe muhteşem indirimler sizleri bekliyor olacak. Şok Fabrikadan halka hepsi iyi marka.

Şok 25 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 25 Kasım 2015 tarihli indirimli ürün fırsatları yayımlandı. Şok marketlerin klasiği haline gelen her çarşamba günleri yayınladığı aktüel ürün broşürlerine bu hafta bir yenisi daha eklendi. Şok takipçileri tarafından merakla beklenen bu haftaki yeni katalogda gıda ürünlerinde çok cazip indirimli fiyatlar sizleri bekliyor olacak. Şok mağazalarının yayınladığı aktüel ürün broşürlerini takip eden vatandaşlar onlarca ürünü çok daha ucuza almanın keyfini yaşıyor. 25 Kasım 2015 tarihinde satılacak bu ürünleri piyasada daha uygun fiyata bulamayacağınızı düşünüyoruz. Çünkü bu ürünler Şok marketlere özel indirimli fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Şok Market yeni haftada mutfak ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bu fırsatı kaçırmasın diyoruz, çünkü fiyatlar çok uygun. Ayrıca bu hafta rağbet göreceğini düşündüğümüz fırsat ürünü ise; SİNBO SBG 7102 Elektrikli Izgara oluyor. 2000 Wat gücünde, çıkarılabilir ızgara ve tepsi, ısınmayan saplar, her mekanda kullanıma uygun olan, sağlıklı ve lezzetli pişirme, alevlenmez ve zehirli gaz yaymaz özelliği bulunan bu ürün 2 Yıl üretici firma garantili olup 39,95 TL gibi çok hesaplı bir rakama Şok reyonlarında yerini alacak. Yüzlerce üründe çok cazip indirimler her Çarşamba günleri Şok marketlerde sizlerle olacak. 25 Kasım 2015 Şok Market indirim fırsatları 6 gün süreyle devam edecek olup bir sonraki hafta broşürlerini sitemizden bulabileceksiniz. Unutmadan tüm ürünler stoklarla ve renklerle sınırlı sayıda satışa sunulduğundan kampanya tarihinin ilk günü Şok marketlere uğramanızı tavsiye ederiz.

ŞOK Market 25 Kasım öne çıkan ürünler

  • SİNBO Elektrikli Izgara
  • Mutfak Önlüğü
  • Metal Çek bırak Araba
  • Cam Fırın Kabı
  • 8 Parça Slikon kek kalıbları

ŞOK 25 Kasım – 1 Aralık Arası Aktüel Ürünler Kataloğu

Önemli not;

Şok Aktüel ürünler 25 Kasım, 26 Kasım, 27 Kasım, 28 Kasım, 29 Kasım, 30 Kasım, 1 Aralık 2015 tarihlerinde geçerlidir.

  • Ceylan B.

    Şok marketlerde cidden genelde mutfak ürünleri uygun oluyor. Bende haliyle kaçırmıyorum tabi. Şu ızgarayada bakacam güzelse almayı düşünüyorum.